16 lutego 2014

ZAPOWIEDŹ: „W pewnym teatrze lalek”- Lidia Miś


W pewnym teatrze lalek”-  
Lidia Miś
Premiera: 23 luty 2014r.

Książka "W pewnym teatrze lalek" w sposób zabawny, a zarazem wzruszający opowiada o kształtowaniu charakteru, partnerskich relacjach i przynależności do grupy. To opowieść o budowaniu własnej tożsamości, rozpoznawaniu emocji oraz o otwartości na potrzeby innych.

Do teatru lalek przybywa nowa marionetka Perełka. Jest niedoświadczona i nigdy nie występowała na scenie.
Do roli aktorki pomagają jej przygotować się nowi przyjaciele: Kamilla, Babcia, Miś i Kaczka.
Plejada marionetek, jawajek i pacynek wiedzie na pozór beztroskie życie, co rusz wcielając się w nowe kreacje.
Okazuje się jednak, że aktorstwo niesie ze sobą wiele wyzwań, a teatr jest czymś więcej niż pracą – jest całym ich światem!


FRAGMENT- KLIK!


Recenzja wkrótce!


8 komentarzy:

 1. Już część opisu mówiąca o relacjach i kształtowaniu swojego charakteru mnie do siebie przekonała, ale... ta okładka! Czyste cudo! W sumie cóż się dziwić? Wydawnictwo Dreams przyzwyczaiło nas do takich widoków. :) Nie wiem czy książka znajdzie się w mojej biblioteczce, ale na pewno chętnie bym ją przygarnęła, więc mam nadzieję, że nadarzy się kiedyś ku temu okazja. A tymczasem czekam na recenzję i liczę, że pozycja spełni oczekiwania. :)
  Marionetki - urocze! Doprawdy urocze! :)
  Pozdrawiam!
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama nie wiem czemu ale zaczęłam ostatnio kompletować książeczki dla dzieci :P (choć dzieci same w sobie raczej mnie przerażają, totalnie nie wiem jak się nimi obsługiwać :P ) Nie recenzowałam do tej pory takich książek ale ta wyjatkowo mnie intryguje więc z przyjemnością to zmienię!
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. O rany, ja dzieci wręcz nie znoszę. Myślę, że na moją niechęć do nich wpłynęły moje młodsze siostry (^^), ale sama literatura dziecięca... Jest ciekawa. Bo pozwala nam - jednostkom, które częściej już korzystają z rozumu, przymykać oczy na fikcyjność i nierealność zdarzeń i postaci, a skupiać się na tym co autor chciał przekazać naprawdę poprzez tekst. Jakieś ukryte wartości, znaczenia. To ważne. :)

   Usuń
  3. Ja z dziećmi prawie nie mam kontaktu więc głupieję jak mam się takim brzdącem zająć :P
   Zobaczymy jakie wartości będzie niosła książka Lidii Miś :)

   Usuń
 2. Zapowiada się przyjemna i (a co najważniejsze :D) zawierająca obrazki książka. Być może kiedyś po nią sięgnę, bo nie mam nic przeciwko powieściom przeznaczonym młodszym czytelnikom (ba, niedawno skończyłem czytać trzy książki, które można podpiąć pod literaturę dziecięcą) - na razie jednak nadal walczę z zaciągniętą stertą biblioteczno-zakupową, która o dziwo specjalnie się nie zmniejszyła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja sterta zakupowa przerosła już najśmielsze oczekiwania i granice przyzwoitości :D
   Ja miałam ostatnio do czynienia jedynie z mrocznymi czarno- białymi rysunkami w książkach, więc taka kolorowa, ładna i pełna pozytywnych treści książeczka będzie bardzo mile widziana :)

   Usuń
 3. Sama chętnie bym przeczytała tę pozycję. Brzmi tak... sielsko, jak powrót do dzieciństwa ;) Może to za sprawą przepięknej okładki? No i teatr... On sam w sobie ma tyle magii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie o tym samym pomyślałam :) oby wnętrze było równie piękne ;)

   Usuń

Drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego tekstu, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Znasz już mój punkt widzenia, będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się również swoim. A jeśli zdecydujesz się do mnie wrócić, możesz być pewien, że najdziesz tu odpowiedź ;-)

Zobacz też:

.