O mnie


**************
Jestem małą, lecz zadziorną osóbką z ciętym językiem, który staram się przeważnie trzymać za zębami. Wyżywam się za to na klawiaturze pisząc szczerze i z głębi serca nie pomijając niczego, co jest istotne. Słynę z absurdalnych teorii i kłopotliwych pytań, które namiętnie wszystkim zadaję, przeważnie nie uzyskując odpowiedzi. Jak na krasnala przystało jestem wredna i uwielbiam sarkazm. Niestety mało kto rozumie moje żarty, więc przeważnie śmieję się z nich sama.

Jestem niezwykle zafascynowana światem i jego tajemnicami, chętnie bym wszystkie odkryła, ale wrodzone lenistwo mocno mi to utrudnia. Mam też masę marzeń i słomiany zapał, który nie daje mi ich zrealizować. Moim największym priorytetem jest jednak szczęście, które tak bardzo lubi się ze mną mijać. Jak w kalejdoskopie, moje uczucia potrafią zmieniać się, co kilka sekund. Uwielbiam  śmiać się z byle czego, płakać czytając książki i śpiewać kiedy nikt nie słyszy. Nie umiem chodzić w butach na obcasach, nie cierpię zwiewnych sukienek, za to nie wyjdę z domu bez makijażu i naszyjnika z serduszkiem. Nie lubię zmian ani niespodzianek więc taka już chyba pozostanę.

**************

1 komentarz:

  1. Fantastyczny opis !

    Przypuszczam, iz ja jestem w stanie smiac sie z Twoich zartöw -:))

    AlishaX

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego tekstu, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Znasz już mój punkt widzenia, będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się również swoim. A jeśli zdecydujesz się do mnie wrócić, możesz być pewien, że najdziesz tu odpowiedź ;-)

Zobacz też:

.