O mnie


**************
Jestem małą, lecz zadziorną osóbką z ciętym językiem, który staram się przeważnie trzymać za zębami. Wyżywam się za to na klawiaturze pisząc szczerze i z głębi serca nie pomijając niczego, co jest istotne. Słynę z absurdalnych teorii i kłopotliwych pytań, które namiętnie wszystkim zadaję, przeważnie nie uzyskując odpowiedzi. Jak na krasnala przystało jestem wredna i uwielbiam sarkazm. Niestety mało kto rozumie moje żarty, więc przeważnie śmieję się z nich sama.

Jestem niezwykle zafascynowana światem i jego tajemnicami, chętnie bym wszystkie odkryła, ale wrodzone lenistwo mocno mi to utrudnia. Mam też masę marzeń i słomiany zapał, który nie daje mi ich zrealizować. Moim największym priorytetem jest jednak szczęście, które tak bardzo lubi się ze mną mijać. Jak w kalejdoskopie, moje uczucia potrafią zmieniać się, co kilka sekund. Uwielbiam  śmiać się z byle czego, płakać czytając książki i śpiewać kiedy nikt nie słyszy. Nie umiem chodzić w butach na obcasach, nie cierpię zwiewnych sukienek, za to nie wyjdę z domu bez makijażu i naszyjnika z serduszkiem. Nie lubię zmian ani niespodzianek więc taka już chyba pozostanę.

**************

2 komentarze:

  1. Fantastyczny opis !

    Przypuszczam, iz ja jestem w stanie smiac sie z Twoich zartöw -:))

    AlishaX

    OdpowiedzUsuń
  2. 54 years old Software Consultant Bernadene Simnett, hailing from Fort Erie enjoys watching movies like "Corrina, Corrina" and Do it yourself. Took a trip to Greater Accra and drives a Bentley Speed Six Tourer. moj link

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego tekstu, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Znasz już mój punkt widzenia, będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się również swoim. A jeśli zdecydujesz się do mnie wrócić, możesz być pewien, że najdziesz tu odpowiedź ;-)

Zobacz też:

.