25 września 2017

Wygraj "Mroczne zakamarki"!


Dziś witam wszystkich konkursowiczów!

Na facebooku wciąż macie okazję zgarnąć egzemplarz „Mrocznych zakamarków”, a już dziś daję Wam kolejną szansę, na zdobycie tego ciekawego thrillera.


By wziąć udział w konkursie musicie zgłosić się w komentarzu i jak najciekawiej odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do fanów Krainy Absurdu na facebooku KLIK, instagramie KLIK, zaobserwujecie bloga i udostępnicie baner konkursowy.


ZADANIE KONKURSOWE:
Tessa, główna bohaterka „Mrocznych zakamarków”, wraca po wielu latach do rodzinnego miasteczka, które opuściła jako dziecko. Ona i jej koleżanka były wtedy świadkami okrutnej zbrodni… I tu pojawia się Wasze zadanie. Jak myślicie, co takiego mogły zobaczyć dziewczynki? Jakiej zbrodni były świadkami? Czekam na makabryczne opisy!


CZAS TRWANIA KONKURSU:
25 września- 8 października

WYGRYWA NAJCIEKAWSZA ODPOWIEDŹ

POWODZENIA!

Szybki regulamin:
 • Organizatorem konkursu jest, Patka, autorka bloga beauty-little-moment.blogspot.com oraz Wydawnictwo Akurat.
 • Nagrodą w konkursie  jest jeden egzemplarz książki „Mroczne zakamarki”
 • Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Akurat, równocześnie odpowiada za wysyłkę książki.
 • Konkurs trwa od 25 września do 8 października 2017 r.
 • UWAGA: zważywszy na oszustów podszywających się pod organizatorów konkursów i niezadowolenie niektórych osób, proszonych o podanie w komentarzu maila- bardzo proszę NIE PODAWAĆ swojego adresu mailowego! Jednocześnie zobowiązuje to laureata do zgłoszenia się do mnie osobiście i podanie adresu do wysyłki w ciągu max 3 dni. 
 •   I tyle J żadnych więcej bzdurnych wymogów, których później nie będzie mi się chciało sprawdzać. Bawcie się dobrze. 


8 komentarzy:

 1. Widziały, jak ich sąsiad zabija kochanka swojej żony. Nie byłoby w tym nic dziwnego. Jednak, po zamordowaniu, on pokroił go na kawałeczki. Doprawił solą, pieprzem, kurkumą i chili. I zjadł, oblizując się ze smakiem. Wszystko po to, by dzięki temu stać się takim dobrym kochankiem jak pan denat i odzyskać miłość żony.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tessa, główna bohaterka „Mrocznych zakamarków”, wraca po wielu latach do rodzinnego miasteczka, które opuściła jako dziecko. Ona i jej koleżanka były wtedy świadkami okrutnej zbrodni: gwałtu i morderstwa małej dziewczynki, która w tamtym okresie miała mniej więcej tyle samo lat co Tess. Stało się to gdy bawiły się wtedy same na starym nieużywanym placu zabaw oddalonym spory kawałek od najbliższych domów. Podczas zabawy "w herbatkę u przyjaciółki" nagle z przeciwległej strony ujrzały dorosłego młodego mężczyznę prowadzącego za rękę dziewczynkę, która nie była z tego faktu zadowolona. Obie przyjaciółki schowane były w drewnianym domku z dala od wzroku nieznajomego i z jakiegoś powodu instynkt samozachowawczy mówił im, że nie powinny wydawać z siebie nawet najcichszych dźwięków. Na ich szczęście mężczyzna był na tyle zaabsorbowany dziewczynka, która marudziła, że "che do mamusi", że nie zauważył ich. Po chwili zobaczyły jak uderza on małą w twarz, aby się uciszyła i knebluje jej buzię jakąś chusteczką. Po czym przygwożdża ją do ziemi, unosi sukieneczkę do góry i zdejmuje jej majtki rzucając je w pobliskie krzaki. Obie ukrywające się dziewczynki trzęsą się ze strachu i przerażenia zwłaszcza po usłyszeniu krzyku właśnie brutalnie gwałconego dziecka. Po chwili krzyki ustały, a przez wyszczerbione delikatnie drewniane deski domku wyraźnie widać było, że małe ciałko pod mężczyzną przestało się ruszać - jak się później okazało w sekcji zwłok mężczyzna po prostu ją udusił. Tessa i jej koleżanka z nadmiaru negatywnych emocji zemdlały, co może nawet uratowało im życie w tamtym momencie. Zostały znalezione kilka godzin później kiedy psy tropiące poszukujące zagubionego dziecka dotarły razem z funkcjonariuszami na miejsce. Obie po dziś dzień pamiętają to wydarzenie, a obraz mężczyzny z dziwnym tatuażem na lewym ramieniu śni im się w nocnych koszmarach prawie codziennie. Tym bardziej, że nigdy nie udało się go złapać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwłoki w lesie. No, nie całe zwłoki, ale przecież masywna kość udowa nie pojawia się znikąd. Zwłaszcza oblepiona zielonkawą, gnijąca mazią, pewnie resztkami mięśni, oraz wyschniętymi nitkami ścięgien. Problem w tym, że nigdy nie odnaleziono całości zwłok i nie zidentyfikowano ofiary...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczynki były świadkami jak dwóch mężczyzn z ich okolicy porywało ich dwie koleżanki... Znały się ze szkoły, chodziły razem do klasy, ale również mieszkały nieopodal od siebie i zawsze drogę do szkoły i z powrotem pokonywały wspólnie! Cała akcja miała miejsce zaraz po zajęciach, ale tym razem dziewczynki nie szły wszystkie, bo Tessa zapomniała zabrać ze szkoły okularów, dlatego wróciła po nie z jedną z koleżanek.
  Gdy już widziały koleżanki zatrzymało się przy nich czarne auto z którego wysiadł sąsiad Tessy. Zaczął mówić, że powinny być cztery, a tu tylko dwie, ale z braku laku to i tyle starczy! Mimo oporu dziewczynek siłą wpakował je do auta, które prowadził facet, którego kojarzyły z miejscowości obok!
  Dziewczynek nigdy więcej nie zobaczyły, a jedynie dowiedziały się z plotek w jakim celu zostały porwane...Porwane w celu sprzedaży organów!

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego tekstu, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Znasz już mój punkt widzenia, będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się również swoim. A jeśli zdecydujesz się do mnie wrócić, możesz być pewien, że najdziesz tu odpowiedź ;-)

Zobacz też:

.