8 listopada 2017

Konkurs patronacki- Wróć, jeśli masz odwagę [ZAKOŃCZONY]


Dziś premiera mojego kolejnego patronatu medialnego!

„Wróć jeśli masz odwagę” Estelle Maskame

Z tej okazji mam dla Was aż 3 konkursy z tym tytułem :-)

Tutaj, na facebooku i instagramie – możecie wziąć udział we wszystkich trzech! :-)

Jakie warunki trzeba spełnić?
By mieć szansę na zgarnięcie egzemplarza książki musicie zgłosić chęć udziału w komentarzu pod tym postem, udostępnić wieść o  konkursie na blogu, facebooku, lub gdzie po prostu macie taką możliwość i udzielić ciekawej odpowiedzi na zadanie konkursowe.

Wzór zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Obserwuję jako (opcjonalnie)
Udostępniam banner:
Odpowiedź:

Zadanie konkursowe:
Główna bohaterka książki, bardzo zawiodła swoich najbliższych przyjaciół w momencie kiedy najbardziej jej potrzebowali. Teraz, po roku od tragedii jaką przeżyli, MacKenzie chce odbudować dawną przyjaźń. Ciężka sprawa. Jak myślicie, w jaki sposób bohaterka powinna ich przeprosić i przekonać, że cały czas jej na nich zależy? Wcielcie się w bohaterkę i napiszcie krótki list do dawnych przyjaciół. Max 8-10 zdań (mogą być to zdania wielokrotnie złożone, ale pilnujcie, by wypowiedzi nie były dłuższe!)

Czas trwania konkursu:
8 listopada – 17 listopada

Nagroda:
1 egzemplarz książki „Wróć, jeśli masz odwagę”POWODZENIA!


Zanim się zgłosicie, koniecznie przeczytajcie REGULAMIN!:

 • Organizatorem konkursu jest, Patka, autorka bloga beauty-little-moment.blogspot.com oraz Wydawnictwo Feeria Young.
 • Nagrodą w konkursie  jest jeden egzemplarz książki „Wróć, jeśli masz odwagę” Estelle Maskame.
 • Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Feeria Young, równocześnie odpowiada za wysyłkę książki.
 • Konkurs trwa od 8 listopada do 17 listopada 2017 r.
 • Zwycięży osoba, której odpowiedź najbardziej mi się spodoba..
 • UWAGA: zważywszy na oszustów podszywających się pod organizatorów konkursów i niezadowolenie niektórych osób, proszonych o podanie w komentarzu maila- nie wymagam tego. Jeśli chcecie bym poinformowała Was o wygranej możecie podać maila, na własną odpowiedzialność, ale jeśli wolicie zgłosić się do mnie osobiście po ogłoszeniu wyników- nie widzę przeciwwskazań :-)
 • I tyle J żadnych więcej bzdurnych wymogów, których później nie będzie mi się chciało sprawdzać. Bawcie się dobrze. 
_________________________________________________________________

Edit: 19.11.2017 r.

WYNIKI:

Dziękuję wszystkim za udział, poziom był naprawdę wyrównany i wszystkie odpowiedzi bardzo mi się podobały. Zwycięzca może być jednak tylko jeden a zostaje nim:


GRATULACJE!10 komentarzy:

 1. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Hanna Wasyk
  Udostępniam banner: https://www.facebook.com/hanna.wilk.79/posts/1744222765622046
  Odpowiedź: MacKenzie powinna szczerze porozmawiać z najbliższymi o minionych wydarzeniach i pokazać im, że wie iż popełniła błąd. Nie ma ludzi idealnych. Każdy popełnia błędy. Ważne jednak jest to by zdawać sobie z tego sprawę i umieć przewartościować życie. Przeprosiny oczywiście są ważne, ale moim zdaniem MacKenzie musi udowodnić to co mówi poprzez czyny. To będą najważniejsze przeprosiny, prosto z serca, gdy pokaże najbliższym, że mogą na niej polegać w każdej chwili.

  mail: hannawasyk@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  Obserwuję jako: Gosia
  Udostępnione: https://plus.google.com/109277626498952917545
  Odpowiedź:
  Wy mnie potrzebowaliście, a ja właśnie w tym momencie nawaliłam! Nie ma dla mnie wytłumaczenia, bo wiem, że takich rzeczy się nie robi! Ale bardzo Was proszę o chwilę, dajcie mi przedstawić moją wersję wydarzeń, dlaczego postąpiłam tak, a nie inaczej. Nie chcę się wybielać, ale chciałabym, żebyście choć w niewielkim stopniu spróbowali mnie zrozumieć i mi wybaczyli! Tyle wspólnych lat, rozmów, przygód, wspomnień, tego wszystkiego nie da się zapomnieć! Byliście i nadal jesteście dla mnie najważniejsi, dlatego bardzo Was proszę o rozmowę. Będę w sobotę o 20 czekała w naszej Tavernie błagam przyjdźcie choćby z uwagi na te wszystkie nasze wspólne lata!
  MacKenzie

  E-mail: gosia.s012@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako Ewelina Łukawska
  Udostępniam banner: https://www.facebook.com/ewelina.ambroziak.1/posts/2123254617700499
  Odpowiedź:
  Wiem, że zawiodłam Was w chwili, kiedy najbardziej mnie potrzebowaliście. Nawet nie wiecie, jak źle się z tym czuję każdego dnia. Codziennie żałuję, że tak postąpiłam, odtwarzam tę sytuację wielokrotnie w swojej głowie. Wiem, że żadne słowa nie zmienią tego, co się wydarzyło. Dziś mogę Was jedynie przeprosić i obiecać całym sercem, że już nigdy Was nie zawiodę. Tego dnia... przestraszyłam się. To nie jest żadne wytłumaczenie, ale ze względu na naszą przyjaźń i te dobre chwile proszę wybaczcie mi. Spotkajmy się w naszym ulubionym miejscu w piątek o 16. Będę czekać tak długo jak będzie trzeba.
  MacKenzie

  E-mail: ewelina.ambroziak@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Angelika Midzio
  Udostępniam banner: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=533451943682167&id=100010520978414
  e-mail: amidzio1713@gmail.com

  Odpowiedź:
  Kochani Przyjaciele,
  Bardzo ciężko zebrać mi słowa w sensowną całość, wiem, że zwlekałam tak długo - za długo, aby Wam wszystko wyjaśnić. Przepraszam, to jedyne słowo, które ciśnie mi się w tym momencie na usta - tak bardzo bardzo Was przepraszam. Zdaję sobie sprawę, że oblałam test przyjaźni, który tamtego pamiętnego dnia postawił na naszej drodze los. Nie chcę się usprawiedliwiać, bowiem sama czuję się okropnie z tym, co nas spotkało, jest mi ciężko, źle, a przede wszystkim smutno, że tak łatwo poddaliśmy w wątpliwość naszą przyjaźń. Pamiętacie, jak razem potrafiliśmy spędzić cały dzień, śmiejąc się i spędzając wspaniałe chwile ? Brakuje mi tego tak bardzo ... Każdy zasługuje na drugą szansę, ja proszę jedynie o szansę na ostatnie wyjaśnienie całej sytuacji, może gdy poznacie mój punkt widzenia, zrozumiecie co mną kierowało w tamtym momencie i dlaczego musiałam tak postąpić.
  W sobotę, o 18. będę czekałam na Was na naszym mostku. Proszę, wysłuchajcie mnie, nawet gdyby miało to być nasze ostatnie spotkanie - nie odbierajcie mi nadziei.
  Proszę tylko o jedną rozmowę.
  Tęsknię,
  MacKenzie.
  xxx

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję ;-] Może wzajemna obserwacja >?
  Klaudiaonelive Blog<3

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego tekstu, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Znasz już mój punkt widzenia, będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się również swoim. A jeśli zdecydujesz się do mnie wrócić, możesz być pewien, że najdziesz tu odpowiedź ;-)

Zobacz też:

.