15 stycznia 2013

Versatile Blogger - wyróżnienie. (ja też jestem w szoku!)

Dziś po wejściu na bloga czekała mnie bardzo miła niespodzianka. Okazało się, że pewna bardzo miła osóbka zdecydowała się umieścić mojego bloga na liście wyróżnionych w Versatile Blogger!
Tą osobą była...
  Layla! 

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia jej bloga:
http://zanim-zajdzie-slonce.blogspot.com

Serdecznie Ci za to dziękuję!


Dla tych, którzy wciąż nie znają zasad zamieszczam małą ściągę:

Zasady:

Co muszą zrobić wyróżnieni?

1. Podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu.
2. Pokazać nagrodę Versatile Blogger u siebie na blogu.
3. Ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie.
4. nominować 15 blogów, które jego zdaniem na to zasługują.
5. Poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów.Zgodnie z punktem 3 czas na małą spowiedź. Będę zwięzła, bo chcę pozostać tajemniczą osobą (ha, ha  :P )


1. Jestem osobą o raczej słomianym zapale, co obrazuje chociażby ten blog, bo to właśnie po częstości i jakości postów można określić czy dany miesiąc jest dla mnie wenotwórczy czy niekoniecznie. Często wpadam na różne szalone pomysły, które prędzej czy później lądują w koszu. Choć nie zawsze! Kiedyś (wielokrotnie) próbowałam nawet pisać książkę. Moje nieudolne próby zostały nawet nagrodzone w TYM konkursie. Cud! :D


2. Jestem "dzieckiem lata" jak lubię siebie nazywać. Brak ciepła i słońca działa na mnie depresogennie (jest w ogóle takie słowo? XD). Mroźne poranki, szare dni i mroczne wieczory bez zachodów słońca są dla mnie istnym dramatem! Kocham kolory, słońce i upały. 3. Jako dziecko lubiłam wymyślać nowe słowa, czym doprowadzałam wszystkich do śmiechu choć nigdy nie widziałam w tym nic zabawnego. A musicie wiedzieć, że niektóre nawyki z dzieciństwa mi pozostały. Może to dlatego, że właśnie w dzień dziecka się urodziłam ;)


4. Kocham podróże. Najlepiej dalekie i samotne. To nieprawda, że niebo jest wszędzie takie same. Podobnie zachody słońca- każdy jest niesamowity i wyjątkowy. Jeśli starczy mi weny i będziecie chcieli, może kiedyś powstanie tu zakładka ze zdjęciami z podróży, które już odbyłam. 

5. Co jeszcze lubię? Deszcz! Ale mam tu na myśli taki letni deszcz, kiedy można szaleć wśród jego wirujących kropel i tańczyć w kałużach :D Wieczne dziecko, mówiłam. Co z tego, że osiemnastoletnie :P
6. Do szaleństwa kocham rocka, ale takiego "łagodnego". Do moich ulubionych zespołów zaliczam 3 Doors Down, The Script, Simple Plan, The Rasmus, The Fray, ale moim faworytem na wieczność zostanie Linkin Park oraz Nickelback! Uwielbiam ich!


7. Myślę, że nikogo nie zdziwi ostatni punkt: jestem uzależniona od czekolady! W każdej możliwej postaci. Na liście moich używek znajdziecie również herbatę, truskawki i... kwaśne żelki z Lidla :D


W telegraficznym skrócie, to by było na tyle ;)

A teraz czas na nominowanych. Uwaga, oto moi faworyci:
(kolejność jest przypadkowa)

http://public-reading.blogspot.com/

Mam nadzieję, że przyłączycie się do zabawy!


9 komentarzy:

 1. ooo serdecznie dziękuję za nominację :) pobawię się z przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję!
  i bardzo dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. depresogennie! ^^
  Przepraszam, musiałam to skomentować! Myślałam, że nikt poza mną tak nie mówi, tzn. nie dodaje -gennie do każdego słowa, dla którego przymiotnika nie może znaleźć. :)

  You made my day. ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Też lubię Linkin Park ale nienawidzę deszczu XDD Bardzo chętnie przyłączę się i dziękuję za wyróżnienie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za nominację, jak znajdę czas to z chęcią wezmę w tym udział :)

  A co do Twoich odpowiedzi to również uwielbiam podróże oraz Linkin Park i Nickelback! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję nominacji, dla każdego blogera to duże wyróżnienie!

  http:// ANECIA WAS HERE + zapraszam na KONKURS!

  OdpowiedzUsuń
 7. LINKIN PARK! również kocham miłością nieskończoną. teraz jestem zasłuchana w Castle Of Glass :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie rozumiem komentujących tutaj ludzi... Wszyscy kochają jakieś zespoły, a gdzie ktoś wspomniał, ja się pytam, o KWAŚNYCH ŻELKACH Z LIDLA ;)?!
  Po prostu ubóstwiam je! A najbardziej te okrągłe o smaku jabłka :D.

  Pozdrawiam!
  Melon

  OdpowiedzUsuń
 9. Kwaśne żelki są super !!! :D

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego tekstu, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Znasz już mój punkt widzenia, będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się również swoim. A jeśli zdecydujesz się do mnie wrócić, możesz być pewien, że najdziesz tu odpowiedź ;-)

Zobacz też:

.