3 sierpnia 2015

Książkowy sierpień
 UWAGA: Daty premier są ruchome i mogą ulec zmianie
„Piękna katastrofa”- Jamie McGuire
Seria: Piękna katastrofa #1 wyd. II
Wydawca: Albatros
Premiera: 5 sierpnia 2015

Opowieść o trudnej miłości i namiętności, pojawiających się na przekór zdrowemu rozsądkowi. Abby, dziewczyna z burzliwą przeszłością, pragnie stabilnej egzystencji. Travis z pozoru uosabia wszystko to, od czego planowała uciec – to pewny siebie, uczestniczący w nielegalnych walkach podrywacz, „zaliczający” kolejne dziewczyny. A jednak przyciąga ich do siebie niewytłumaczalna siła.

*************************************

„Chodząca katastrofa”- Jamie McGuire
Seria: Piękna katastrofa #2
Wydawca: Albatros
Premiera: 5 sierpnia 2015

Historia trudnej miłości i namiętności, pojawiających się na przekór zdrowemu rozsądkowi. Abby marzy o ustabilizowanej przyszłości. Travis uosabia wszystko to, od czego Abby chce uciec. A jednak dziewczyna godzi się na proponowany przez niego zakład. Czego boi się bardziej? Wygranej czy przegranej? I czego tak naprawdę chce on?
Travis Maddox, wytatuowany twardziel, biorący udział w nielegalnych walkach i zmieniający dziewczyny jak rękawiczki. Wychowany przez ojca wdowca, wśród licznych braci, doskonale pamięta czego przed śmiercią starała się go nauczyć matka: kochać mocno i walczyć jeszcze mocniej.
Każda historia ma dwie strony. Znamy już opowieść Abby. Teraz nadszedł czas, aby zobaczyć tę samą historię, ale widzianą oczami Travisa.

 *******************************************************

„Oddam ci słońce”- Jandy Nelson
Wydawca: Moondrive
Premiera: 10 sierpnia 2015

Jude
Czasem nawet najpiękniejszy świat, w którym wschody słońca trwają cały czas, nie może wynagrodzić doznanych krzywd.
Pełna energii buntowniczka zabiegająca o uwagę matki. Samotna i skrycie romantyczna. Podjęła wiele złych decyzji, których skutki musi ponieść.
Kiedyś brat bliźniak był jej najlepszym przyjacielem...

Noah
Czasem pragniesz czegoś tak bardzo, że jesteś gotów oddać za to cały świat. Nawet słońce.
Noah jest nieśmiały i delikatny. Skonfliktowany z ojcem, silnie związany z matką. Zakochany w sztuce. Marzy o tym, żeby zostać artystą. Jednak staje się kimś, kim nigdy nie chciał być.
Kiedyś on i Jude, jego siostra bliźniaczka, byli nierozłączni…

*************************************************************

„Ognisty krzyż”- Diana Gabaldon
Seria: Obca #5
Wydawca: Świat Książki
Premiera: 12 sierpnia 2015

Claire Randall nie jest zwyczajną kobietą, tak jak nie jest zwyczajne jej życie z mężem, Jamiem Frasierem. Ich miłość trwa poza wymiarami, ponieważ Claire jest podróżniczką w czasie, którą nieznane siły wyrwały z XX wieku i przeniosły dwieście lat wstecz, w świat, pełen  niebezpieczeństw, ale też płomiennej namiętności.
Jest rok 1770. Claire i Jamie rozpoczynają nowe, wspólne życie na dzikich terenach Północnej Karoliny. Claire wie, co się tu wydarzy w następnych dwóch latach i dzieli się swoją wiedzą z mężem. Ale ta wiedza, dość ogólna i nieobejmująca najbliższej przyszłości, nie zdoła uchronić jej najbliższych przed tragicznymi wydarzeniami…

  *******************************************************

„Nie mów mi, co mam robić”- Alice Clayton
Seria: Nie dajesz mi spać #3
Wydawca: Pascal
Premiera: 12 sierpnia 2015

Viv jest programistką ale i niepoprawną romantyczką. Niespodziewany telefon z informacją o spadku – domu w Californii, zmienia jej życie. Przeprowadzka przynosi nowe znajomości -dwóch seksownych kandydatów na męża – kowboja Hanka i bibliotekarza Clarka. Każdy z nich rozpala Viv do czerwoności. Którego wybierze? Zabawna i pikantna powieść bestsellerowej autorki!

  *******************************************************

„Źródło”- J.D. Horn
Seria: Wiedźmy z Savannah #2
Wydawca: Feeria
Premiera: 12 sierpnia 2015

Pod południowym splendorem Savannah, pełnego dostojnych, starych drzew i historycznych budynków, biegną mroczne, magiczne korzenie miasta. Członkowie miejscowych klanów wiedźm za wszelką cenę starają się ochronić miasto przed niszczycielskimi siłami. Wiedzie w tym prym rodzina Taylorów – najpotężniejszych wiedźm Południa. Teraz kotwiczącą tego klanu jest Mercy, która jeszcze niedawno sądziła, że nie ma żadnych magicznych mocy. Teraz za wszelką cenę stara się je opanować, ale nie jest to łatwe – jest w ciąży, a do tego wciąż próbuje dojść do siebie po zdradzie, której doznała od swojej siostry bliźniaczki, najbliższej jej osoby. Gdy w mieście pojawia się jej matka, od dawna uważana za zmarłą, Mercy zaczyna się zastanawiać, ile jeszcze nierozszyfrowanych tajemnic ukrywa jej rodzina, i czy komukolwiek w niej jeszcze można ufać. Za wszelką cenę musi odkryć prawdę na temat swoich krewnych.

  *******************************************************

„Klinga ognia”- Stuart Hill 
Seria: Kroniki Icemarku #2
Wydawca: Galeria Książki
Premiera: 12 sierpnia 2015

Minęło dwadzieścia lat od wydarzeń opisanych w Krzyku Icemarku. Sojusz wojsk królowej Thirrin, śnieżnych lampartów, wilkołaków i wampirów szykuje się do odparcia kolejnej inwazji potężnej armii Polipontu pod dowództwem złowrogiego Scypiona Bellorum. Tym razem sytuacja jest naprawdę rozpaczliwa, ale wizja Oskana wciąż daje nadzieję na pokonanie najeźdźców. Jak to jednak możliwe? I jaką rolę odegra w tym najmłodszy z pięciorga królewskich dzieci, kaleki Charlemagne?

 *******************************************************

„Nieprzewidziane konsekwencje miłości”- Jill Mansell
Wydawca: Literackie
Premiera: 13 sierpnia 2015

Josh – były członek sławnego zespołu Go Destry, który po trzech latach spektakularnej kariery się rozpadł, postanawia opuścić Kalifornię i wrócić do rodzinnej Kornwalii. Przez przypadek poznaje Sophie, piękną fotografkę. Zauroczony, bez wahania proponuje jej kolejne spotkanie, lecz ona uparcie odmawia, twierdząc, że nie umawia się na randki. Chłopak nie daje za wygraną i próbuje poznać przyczynę takiego zachowania dziewczyny.
Myślicie, że to jedyny wątek romansowy w tej sympatycznej opowieści? Babcia Josha też się zakocha. I kilku innych bohaterów. Jednym słowem, Jill Mansell w najlepszej formie - pełna miłości, zaskakujących zbiegów okoliczności i odrobiny szaleństwa opowieść pióra bestsellerowej brytyjskiej autorki.

  *******************************************************

„Bajki, które zdarzyły się naprawdę”- Anna Moczulska
Wydawca: Znak
Premiera: 17 sierpnia 2015

Choć może to was zaskoczyć, należały do nich między innymi caryca Katarzyna I, Anna Jagiellonka, Maria Tudor, Barbara Radziwiłłówna, Joanna Szalona czy Elżbieta Bawarska (zwana Sissi).

Niektóre z nich, niczym Śnieżki, musiały stawić czoła Złym Macochom. Losy innych, jak u Kopciuszka, odmieniły się nagle jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki. A jeszcze inne, niby Śpiące Królewny, późno obudziły się do życia i królowania.

I żyły długo i szczęśliwie… choć nie zawsze.

Zdaniem autorki najciekawsze w historii kobiet są zagadki i tajemnice. W swojej książce stara się rozwikłać wiele z nich, docierając do nieznanych i zaskakujących faktów z życia bohaterek.

  *******************************************************

„Marzenie Łucji”- Dorota Gąsiorowska
Seria: Obietnica Łucji #2
Wydawca: Znak/ Między słowami
Premiera: 17 sierpnia 2015

Łucja jest o krok od realizacji swojego największego pragnienia – stworzenia szczęśliwej rodziny u boku Tomasza. Ale marzenia często spełniają się w zupełnie inny sposób, niż się tego spodziewamy.
Przedłużająca się rozłąka z ukochanym sprawia, że wizja ślubu rozwiewa się jak mgła. A kiedy w Różanym Gaju pojawia się tajemniczy malarz i proponuje Łucji namalowanie jej portretu – ta przyjmuje propozycję. Między kobietą i artystą tworzy się szczególna relacja, którą coraz trudniej im lekceważyć. 
Łucja musi nauczyć się walczyć o swoje marzenia. A jeśli pewne drogi okażą się nie przebycia – znaleźć w sobie siłę do znalezienia innych ścieżek.

  *******************************************************

„Wyspa potępionych”- Melissa de La Cruz
Seria: Następcy #1
Wydawca: Egmont
Premiera: 24 sierpnia 2015

Przed dwudziestu laty wszyscy złoczyńcy zostali wypędzeni z królestwa Auradonu na Wyspę Potępionych – mroczne, ponure miejsce strzeżone polem energii, które uniemożliwia im ucieczkę. Pozbawieni swych magicznych mocy, żyją teraz w odosobnieniu, zapomniani przez resztę świata.
Jednak w Zakazanej Twierdzy ukryte jest Smocze Oko – klucz do prawdziwego mroku i jedyna nadzieja złoczyńców na ucieczkę. Tylko najsprytniejszy, najbardziej nikczemny i najniegodziwszy łotr zdoła je znaleźć… Któż to będzie?
Podczas wyprawy po Smocze Oko potomkowie czarnych charakterów udowodnią, że łotrowskie pochodzenie o niczym nie przesądza, a bycie dobrym wcale nie jest takie złe.

  *******************************************************

„After 4. Bez siebie nie przetrwamy”- Anna Todd
Seria: After #4
Wydawca: Między Słowami
Premiera: 24 sierpnia 2015

Wszystko się zmienia, gdy Hardin odkrywa coraz bardziej mroczną przeszłość swojej rodziny. To dla niego cios nie do zniesienia. W rozpaczy posuwa się do czegoś, czego Tessa nie jest w stanie mu wybaczyć. Dziewczyna zaczyna rozumieć, że chociaż kocha Hardina ponad wszystko, nie może z nim zostać.
Czy tak ma wyglądać koniec ich miłości? Czy Hardin będzie chciał zawalczyć o związek z Tessą, a przede wszystkim – o samego siebie?

  *******************************************************

„Druga szansa”- Dani Atkins
Wydawca: Znak
Premiera: 25 sierpnia 2015

Wszystko w życiu Rachel układało się idealnie, nim wydarzył się tamten straszny wypadek. Jedna chwila przekreśliła obietnicę szczęśliwej przyszłości. Tego dnia jej świat rozpadł się na kawałki. Straciła najlepszego przyjaciela, ukochanego, poczucie sensu i… Stop! Zacznijmy jeszcze raz, jakby to co złe nigdy się nie wydarzyło…
Pewnego dnia Rachel budzi się i z zaskoczeniem odkrywa, że złe rzeczy z jej niedalekiej przeszłości nie miały miejsca. Wszystko, co utraciła w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń, jest wciąż w zasięgu ręki: szczęśliwy związek, wymarzona posada, grupka przyjaciół. Czyżby los ofiarował jej drugą szansę? Czy znalazła się w jakimś innym, przedziwnym, ale szczęśliwym wymiarze? Kto lub co stoi za tą niewytłumaczalną przemianą jej życia?

 *******************************************************

„Zniewoleni”- Emma Chase
Seria: Tangled #3
Wydawca: Filia
Premiera: 26 sierpnia 2015

Dajcie znać, jeśli już słyszałyście tę opowieść: dziewczyna spotyka playboya, zakochują się w sobie, a niesforny dotąd kawaler mocno się dla niej zmienia. To zapewne świetna historia, ale nie nasza. Nasza jest dużo bardziej kolorowa.
Poznałem Dee i od razu wiedziałem, że jest wyjątkowa.
Ona jednak pomyślała, że jestem przeciętny – byłem jak każdy inny podrywający ją facet. Zajęło mi trochę czasu, by ją przekonać, że jest inaczej. Na szczęście okazało się, że seks jest mocnym argumentem.
Pewnie już wiecie jak kończy się ta historia. Ale najlepszy nie jest jej finał. Tylko to, co do niego doprowadziło.

  *******************************************************

„Wybrana o zmroku”- C.C. Hunter
Seria: Wodospady Cienia #5 (finał)
Wydawca: Feeria
Premiera: 27 sierpnia 2015

W Wodospadach Cienia Kylie odkryła świat o wiele dziwniejszy, niż kiedykolwiek mogłaby się spodziewać. Czy kiedykolwiek wyobrażała sobie, że jej najlepszymi przyjaciółkami będą wampirzyca i czarownica? Czy myślała, że będzie uciekać przed wrogiem i mierzyć się z własnym dziedzictwem i mocą? Czy kiedykolwiek śniła o dokonywaniu wyboru między wilkołakiem, który złamał jej serce, ale za wszelką cenę chce ją odzyskać, a półelfem, który był przy niej, ale wycofał się, zanim los dał im szansę? Kylie musiała opuścić Wodospady Cienia ze swoją rodziną. Gdy jej trop wpada najpotężniejszy wróg, dziewczyna widzi przed sobą tylko jedną możliwość: musi przejść przemianę i w pełni zawładnąć swoją mocą. Tylko to pozwoli jej powstrzymać Maria. Jej podróż ku własnej tożsamości nie zakończy się jednak, dopóki jej serce nie dokona ostatecznego wyboru. Wszystko zmierza ku tej decydującej chwili, gdy Kylie ostatecznie przypieczętuje swój los i na zawsze odda komuś serce.

  *******************************************************

„Przypadki pewnej desperatki”- Magdalena Wala
Wydawca: Czwarta Strona
Premiera: 26 sierpnia 2015


Jak połączyć studia, pracę i marzącego o małżeństwie partnera? Co zrobić, kiedy dzwony weselne brzmią jak marsz pogrzebowy? Narzeczony Julii to ideał: kocha dziewczynę na zabój i ofiarowuje jej miłość do przysłowiowej grobowej deski, a ponadto jest spadkobiercą starego pałacyku. Materiał na scenariusz o księżniczce i rycerzu na białym koniu? Na wielkie love story z happy endem? Nie tym razem!

W pałacyku narzeczonego Julia znajduje pamiętnik pensjonarki, który przenosi bohaterkę na dziewiętnastowieczny dwór księżnej Izabeli Czartoryskiej. Kryminalna zagadka relacjonowana przez autorkę pamiętnika coraz bardziej pochłania uwagę dziewczyny i rozbudza jej detektywistyczne zacięcie.

Jak przystało na prawdziwą desperatkę, Julia rozwiązuje tajemnicę dworku żywiołowo i z humorem. Przy okazji sporządza swój osobisty przepis na szczęście.

*******************************
Na co skusicie się tym razem?


23 komentarze:

 1. Strasznie chciałabym poznać propozycję Otwartego, a dalsze tomy "Obcej" koniecznie chcę zdobyć, tak jak i "Obcą" - ta seria niemożebnie mnie kusi! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie również "Obca" niesamowicie intryguje, ale objętość w połączeniu z brakiem czasu trochę mnie przeraża. Mam już dwa pierwsze tomy więc prędzej czy później po nie sięgnę ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Nie znam żadnej z nich, ale kilka pozycji mnie zaciekawiło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może akurat wybierzesz coś fajnego ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Druga szansa, może być ciekawe ;)

  zapraszam http://secondlife-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śledzę tą premierę od kilku miesięcy i ciągle jest przekładana (już prawie rok) mam nadzieję, że tym razem data jest poprawna ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Z tych zapowiedzi najbardziej ciekawi mnie ,,Oddam ci słońce" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ma fajną okładkę, taką dwustronną ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Dużo książek, które chciałabym mieć :D
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chcę prawie wszystkie;-) zobaczymy ile uda mi się kupić ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 6. Tytuły jak tytuły, ale okładki sierpniowych nowości są cudne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Ja jestem w nich zakochana :-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 7. Skusiłabym się na Przypadki pewnej desperatki i czekam w sierpniu na 4 tom Millenium:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypadki i mnie ciekawią, czasem przydaje się taka lekka lektura :-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 8. Ja czekam na ekspozycję Mroza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla każdego coś innego ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 9. Mnie najbardziej ciekawią: "Przypadki pewnej desperatki" i „Nieprzewidziane konsekwencje miłości”

  www.ksiazkoholiczka94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Romanse są zdecydowanie najlepsze na lato;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 10. Najbardziej zaintrygowała mnie "Piękna katastrofa" ;)
  Będę musiała przeczytać!

  Pozdrawiam :)
  http://ksiazki-mitchelii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno jest niezła i w końcu ma ładną okładkę ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 11. Okej, wybacz, wybacz, że mnie tu tak nie ma, ale ostatnio nie jestem w stanie odwiedzać blogów innych. :( Twój będzie pierwszym, dla którego się przełamię, bo czuję się, źle nie pozostawiając u innych swojego śladu. Tak jakbym wykorzystywała... Whatever. Tym bardziej, że nie wiem jak to się dzieje, że nie mam czasu. Ten tydzień cały przesiedziałam w domu, nie wychodziłam nawet do pracy, bo lokal był zamknięty i... właściwie miałam czas na komentowanie. Nie byłam w stanie. Nienawidzę tego.
  Anyway.
  Książki.
  Ależ jestem wkurzona na wydawnictwo Albatros. Co oni sobie wyobrażają?! Najpierw wydają "Piękną katastrofę" w jednej okładce, teraz co? Żeby dwójka pasowała, muszę kupić pierwszy tom jeszcze raz, tym razem w nowym wydaniu? Beznadzieja. Jestem obrażona. Definitywnie.
  Natomiast "Chodzącą katastrofę" w sumie chciałabym przeczytać, może nie dlatego, że lubię Travisa - szczerze mówiąc - nie znoszę go, to jedna z tych postaci męskich, których nie trawię, bo jest zwyczajnym, zabroczym chamem i prostakiem. Tak czy inaczej, chciałabym poczytać jego perspektywę. Chyba lubię się katować, wiesz.
  "Oddam ci słońce" to moje must have, głównie dlatego, że wypatrzyłam sobie tą książkę już na zagranicznych stronach i byłam wniebowzięta gdy się dowiedziałam, że będzie w Polsce. :) Poza tym, uwielbiam historię rodzeństw. Może dlatego, że sama cenię sobie swojego brata i jakoś jestem w stanie się utożsamić z tym wszystkim. Także zdecydowanie przeczytam. Kiedyś.
  "Ognisty krzyż" jak i poprzedniczki, będę musiała zdobyć. Ale jestem megaszczęśliwa, bo jeśli autorka utrzyma poziom pierwszego tomu, te ponad 1200 stron, to będzie przygoda życia <3
  Co się tyczy "Nie mów mi co mam robić", czytałam pierwszy tom, był w porządku, nic specjalnego, ale przynajmniej humor fajny. :) Miałam też czytać dwójkę, ale jakoś mi umknęło. Kiedyś nadrobię. :)
  "Ród" też pasowałoby nadrobić, zwłaszcza, że już jest "Źródło", a ja wciąż nie wiem o co chodzi. Ostatnio wszyscy na instagramie chwalą się tą książką, a ja się zastanawiam, co do diabła jest ze mną nie tak, że jeszcze nie znam tej autorki. Tylko, że mam problem z Feerią, bo lubię ich książki, ale... nie wiem. Jeszcze chyba żadna nie wbiła mnie w fotel, wiesz? "Utrata", książki Rebeki Donovan... Dziś kończę "Powód by oddychać" i szczerze? Jestem zaniepokojona, bo na razie, a zostało mi 50 stron do końca, chcę jej wystawić 6/10. :/ A miało być tak wspaniale.
  Kroniki Icemarku... Chyba kiedyś się zastanawiałam nad jedynką, ale poczytałam trochę recenzji i zachwytów nie było, co mnie też wprawiło w oszołomienie, bo jak dotąd, ksiązki Galerii Książki, były perełkami.
  O mój Boże! Kornwalia! Kocham! Nazwisko Jill Mansell brzmi znajomo, aczkolwiek chyba jeszcze nie miałam przyjemności napotkać na swojej czytelniczej drodze, tej pisarki. W każdym razie, na razie trochę mnie mdli od romansu, co chyba jest zasługą pani Donovan - zeusiecozakatastrofa - więc nie sądzę, by "Nieprzewidziane konsekwencje miłości" było dobrą lekturą na najbliższe dni, ale kiedyś mi przejdzie, a wtedy, kto wie?
  "Bajki, które zdarzyły się naprawdę" - OOOOOO RANY! Totalnie chcę! Uwielbiam czytać o władczyniach! UWIELBIAM. Także nad tą publikacją bardzo, bardzo się zastanowię.
  Co się tyczy "Wyspy potępionych"... cholera, wiązałam TAKIE nadzieje z filmem, ogólnie z opowieścią... No bo pomysł był genialny! Dzieci-wyrzutki, rodzice-czarne charaktery. Coś wspaniałego! Ale Disney oczywiście zawalił, jak widziałam zwiastuny/teasery/później materiały z filmu... Aż mdło od tej cukierkowatości. Jestem zawiedziona na maksa. Natomiast o książce też dobrego za wiele nie słyszałam, po za tym, mam ograniczone zaufanie do Melissy de La Cruz, więc raczej na siłę nie będę walczyć o dostęp do tej książki. Ale moja biblioteka przejawia skłonności do kupowania pozycji Egmonta, także kto wie? Może i na tą się skuszą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Zeusie. After. Czytałam tom pierwszy. Nie wiem czy ci już o tym pisałam czy nie, ale czytałam i przeczytałam. I z jednej strony... no dobra, fajnie się czytało - nieraz, uwielbiam romantyczne powieści i to, jak bohaterowie się kłócą i w ogóle. Ale z drugiej - całkowicie rozumiem skąd hejt na tą serię. Skończyłam ten pierwszy tom i już miałam dość Tessy, dość Hardina, dość tego wszystkiego. Ale jestem megaciekawa co tam będzie dalej - choć nie sądze, żeby cokolwiek mnie zaskoczyło - także pewnie jeszcze trochę - w przyszłości - się potorturuję.
   "Druga szansa" - ciekawe. Myślę, że po premierze poczytam trochę recenzji na temat tej powieści.
   Cudownie, że wydawnictwo Filia, wydaje tak szybko serię Zaplątanych. <3 Muszę koniecznie nabyć tom pierwszy, a później trzeci, już nie mogę się doczekać, żeby wrócić do pióra Emmy Chase. :)
   Wreszcie finał Wodospadów! Fajnie. Co prawda czytałam tylko jeden tom, ale nie wiem czy chce mi się czytać dalej. W sensie, kiedyś może to zrobię, ale na razie... Jak myślę, o tym trójkącie miłosnym... Wspominałam już, że na chwilę obecną, jestem antyromansom? No właśnie. Dzięki Rebeko Donovan!
   "Przypadki pewnej desperatki" - brzmi fajnie. :) Nie na tyle bym zaryzykowała kupno, ale na tyle, bym wypatrywała tej powieści w bibliotece - owszem. ;)
   Pozdrawiam,
   Sherry

   Usuń
  2. W ogóle się nie przejmuj :-) Ja mam tak samo! Wcale nie mogę się zmotywować do komentowania a nawet odpowiadania na komentarze na moim blogu. To jakiś koszmar. Chyba po prostu chcę wykorzystać ostatnie chwile wakacji ma czytanie i... życie. tak po prostu ;-)
   Też lubię się katować, więc wiem o czym mówisz ;-) Ale z kupnem "Chodzącej katastrofy" wstrzymam się do lektury jedynki. Też jestem zła na wydawnictwo i przez ich zachowanie na pewno nie zdecyduję się na kupno w ciemno. Chyba, że znajdę za jakieś 5 zł to już inna historia :-P
   Po cudownej książce "Gdyby nie ona" i ja mam ochotę na więcej opowieści o rodzeństwach więc na pewno sięgnę po "Oddam ci słońce".
   Z Feerią jest trochę jak z Dreamsem. Czytelnik nie może sie oprzeć cudownym okładkom i intrygującym historiom, ale takie WOW jest rzadkością. Dlatego nie ryzykuję tym razem. Donovan tak słaba? Sherry, nie dołuj!
   Ja na "Nieprzewidziane konsekwencje miłości" bardzo się napaliłam i mam nadzieję, że uda mi się tą książkę przeczytać ;-)
   A tak odnośnie "Bajek...", egzemplarz "Kobiet, które zawładnęły Europą" już nabyty czy jeszcze nie? ;-)
   Na "Drugą szansę" czekam dosłownie MIESIĄCAMI a premiera ciągle jest przekładana... Mam nadzieję, że ta będzie ostateczna, bo dawno jej nie zmieniali... Strasznie zaintrygowała mnie ta pozycja!

   Zaczytanego sierpnia życzę ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń

Drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego tekstu, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Znasz już mój punkt widzenia, będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się również swoim. A jeśli zdecydujesz się do mnie wrócić, możesz być pewien, że najdziesz tu odpowiedź ;-)

Zobacz też:

.