11 sierpnia 2016

Sierpniowe premiery książkowe


Jeśli ktoś jeszcze nie wie jakie fantastyczne książki zostaną wydane w sierpniu, lub potrzebuje małej przypominajki, służę pomocą! Poniżej znajdziecie najciekawsze moim zdaniem premiery sierpnia J

„Never, never”- C. Hoover, T. Fisher
Seria: Never never tomy 1-3
Wydawca: Otwarte
PREMIERA: 3 sierpnia 2016

Nie kocham cię.
Nic a nic.
I nie pokocham.
Nigdy, przenigdy.
Czasem wspomnienia mogą być gorsze niż zapomnienie. Charlie i Silas są jak czyste karty. Nie wiedzą, kim są, co do siebie czują, skąd pochodzą ani co wydarzyło się wcześniej w ich życiu. Nie znają swojej przeszłości. Pomięte kartki, tajemnicze notatki i fotografie z nieznanych miejsc muszą im pomóc w odkryciu własnej tożsamości.
Ale czy można odbudować uczucia? Czy można chcieć przypomnieć sobie… że ma się krew na rękach? A jeśli prawda jest tak szokująca, że tylko zapomnienie chroni przed szaleństwem? Umysły Silasa i Charlie pełne są mrocznych tajemnic.
On zrobi wszystko, by wskrzesić wspomnienia.
Ona za wszelką cenę chce je pogrzebać.
Nigdy nie zapominaj, że to ja jako pierwszy cię pocałowałem.
Nigdy nie zapominaj, że będziesz ostatnią, którą pocałuję.
I nigdy nie przestawaj mnie kochać.
Nigdy… Nie kocham cię.
************************************************************* 
„Ocal mnie”- Abbi Glines
Seria: Sea Breeze #3
Wydawca: Pascal
PREMIERA: 3 sierpnia 2016

Historia Cage’a (znanego z poprzedniej części, przyjaciela Low), który zostaje przez trenera zesłany na wieś, by tam pomagać w gospodarstwie. Ma to być jego kara, za to że prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Tam poznaje Evę. Po pierwszym spotkaniu surowa i oschła dziewczyna tylko podsyca jego zainteresowanie. Cage dowiaduje się, czym spowodowane jest jej zamknięcie się przed światem. Wspólnie pomagają sobie zapomnieć o przeszłości.
************************************************************* 
„Sweet Ache. Krew gęstsza od wody”- K. Bomberg
Seria: Driven #6
Wydawca: Editio Red
PREMIERA: 3 sierpnia 2016


Kolejna powieść z serii „Driven” pióra K. Bromberg. Opowiedziana w „Driven” historia jest wysmakowana, a traktuje o skomplikowanej grze uczuć, instynktów i emocji, pożądania i bólu. To opowieść, która wbrew wszystkiemu znajduje baśniowe zakończenie: szczera i naturalna Rylee poślubia swojego Coltona, pięknego i bardzo niegrzecznego chłopca. Kiedy Rylee pławi się w swoim szczęściu, rozpoczyna się niezwykły romans siostry Coltona, seksownej i pięknej Quinlan Westin i Hawkina Playa.
Hawkin, sławny muzyk o dobrym sercu, po raz kolejny bierze na siebie wybryki młodszego brata, Huntera. Ponownie daje się wykorzystać, ale tym razem grozi mu odsiadka. Przyszłość jego zespołu staje pod znakiem zapytania. Aby zdobyć przychylność sędziego, Hawkin zgadza się gościnnie poprowadzić serię wykładów na miejscowej uczelni. A Quinlan... Cóż, Hawkin zakłada się z kolegą z zespołu, że zaciągnie ją do łóżka.
Uwiedzenie Quinlan, która nie ma najmniejszej ochoty stać się kolejną zdobyczą gwiazdora, okazuje się o wiele trudniejsze niż seria wykładów. Im bardziej on się stara, tym bardziej ona go unika, ale nieoczekiwanie między tym dwojgiem rodzi się coś pięknego i prawdziwego. Złożoną sytuację dodatkowo komplikuje Hunter: gdy tylko zorientuje się, że jego starszy brat ma słaby punkt, zrobi wszystko, żeby go wykorzystać...

Jak to się skończy? Czy historia o tak zagmatwanym początku może zaowocować prawdziwym uczuciem? Czy Quinlan i Hawkin wbrew wszystkiemu znajdą szczęście?
 ************************************************************* 
„Eden. Nowy początek”- Mia Sheridan
Seria: Calder #2
Wydawca: Editio Red
PREMIERA: 3 sierpnia 2016

Nic na świecie nie jest tak mocne jak prawdziwa miłość!

Po tragicznej powodzi, w której na własną prośbę zginęli niemal wszyscy mieszkańcy Arkadii, życie Caldera i Eden zmieniło się diametralnie. Oboje myślą, że to drugie nie żyje, że padło ofiarą zbiorowego szaleństwa sekty. Eden znajduje bezpieczną przystań w domu bogatego jubilera i uczy jego wnuczkę grać na fortepianie, a Calder walczy z demonami pod opieką Xandra — przyjaciela z lat dzieciństwa, który także stracił w powodzi całą swoją rodzinę. Powoli uczą się żyć bez siebie — ona dowiaduje się, że jako dziecko została porwana, i odnajduje matkę, on zostaje uznanym artystą malarzem. Jednak nic nie jest w stanie zapełnić pustki, jaką oboje czują w sercu, zabić tęsknoty za utraconą miłością. Złamane serca pozostają złamane… do czasu, gdy drogi Caldera i Eden znów się przecinają.
Przypadek czy przeznaczenie? Raz jeszcze powróć do świata, w którym mądrość, miłość i odwaga pozwalają bohaterom przetrwać najcięższe chwile. Zobacz, jak walczą o swoją godność, spełnienie i szczęście.
"Eden. Nowy początek" to książka o walce dobra ze złem, miłości mocniejszej niż śmierć i sile nadziei, która nie pozwala poddać się rozpaczy. Od zarania dziejów do końca świata.
 *************************************************************
„Moje serce i inne czarne dziury”- Jasmine Warga
Wydawca: Burda Książki
PREMIERA: 3 sierpnia 2016

Błyskotliwa i rozdzierająca serce nowa powieść dla fanów „Gwiazd naszych wina” Johna Greena oraz „Eleonora i Park” Rainbow Rowell, opowiadająca o dwojgu nieznajomych, którzy spotykają się po to, aby umrzeć… a w zamian uczą się, jak żyć.
Szesnastoletnia Aysel, miłośniczka fizyki i muzyki klasycznej, obsesyjnie planuje własną śmierć. Jej ojciec dopuścił się brutalnej zbrodni, która wstrząsnęła całym miasteczkiem, matka nie może na nią patrzeć, bo obecność córki przypomina jej o przeszłości, zaś koledzy i koleżanki z klasy obgadują ją za plecami przy każdej możliwej okazji… Aysel jest gotowa zamienić swoją energię w nicość.
Dziewczyna ma tylko jeden problem: nie jest pewna, czy starczy jej odwagi, by to zrobić. Wszystko zmienia się, gdy odkrywa stronę internetową, na której ogłaszają się partnerzy do samobójstwa. Użytkownik o nazwie FrozenRobot, a w rzeczywistości zmęczony własną rodzinną tragedią nastolatek imieniem Roman, szuka kogoś, z kim będzie mógł odebrać sobie życie.
Chociaż Aysel i Roman nie mają ze sobą nic wspólnego, nowa znajomość zaczyna wpływać na dwoje nastolatków w nieoczekiwany sposób. W miarę zbliżania się wyznaczonej daty samobójstwa Aysel zaczyna wątpić, czy to naprawdę najlepsze rozwiązanie. Będzie musiała wybierać między własnym pragnieniem śmierci a próbami przekonania partnera, aby pozostali przy życiu. Tyle że Romana nie tak łatwo przekonać…
 *************************************************************
„Za wcześnie”- Joanna Barnard
Wydawca: Prószyński i S-ka
PREMIERA: 4 sierpnia 2016

Niektórzy nauczyciele mogą zmienić twoje życie. On je zniszczył…

Czy może być ktoś mniej wiarygodny niż nastoletnia dziewczyna?
(Nie)szczęśliwie zamężna Fiona Palmer przypadkowo spotyka dawnego nauczyciela i bez większego namysłu nawiązuje z nim romans. Wspomina, jak poznała enigmatycznego Henry’ego Morgana jako przedwcześnie dojrzała i samotna czternastolatka, przeplatając to z opisem ich dorosłego związku. Nastoletnie zadurzenie rozwinęło się w intensywną relację, ale Fiona zawsze miała nad nią kontrolę. Czy rzeczywiście?
************************************************************* 
„Jeszcze się spotkamy”- Abbi Glines
Seria: Rosemary Beach #9
Wydawca: Pascal
PREMIERA: 17 sierpnia 2016

Historia pewnego zauroczenia Mase zawsze wolał swoje skromne życie teksańskiego ranczera od wszelkich luksusów swojego ojca rockmana. Pewnego dnia odwiedza swoją przyrodnią siostrę Nan, poznaje Reese – młodziutką sprzątaczkę, która w momencie wzbudza jego zainteresowanie. Gdy dziewczyna powoduje wypadek w domu, na pomoc przychodzi półnagi, seksowny Mase. Nie ufa mu jednak, choć jest nim wyraźnie zainteresowana. Czy da mu szansę?
************************************************************* 
„Nieobecna”- Agnieszka Olejnik
Wydawca: Czwarta Strona
PREMIERA: 17 sierpnia 2016

Bliźniaczki, Julia i Julita, prowadzą osobliwą grę: zamieniają się ubraniem, zmieniają makijaż i fryzurę, żeby przejąć tożsamość tej drugiej. Julita jest beznadziejnie zakochaną singielką, która pragnie stabilizacji i rodzinnego ciepła. Julii na pozór niczego nie brakuje. Ma męża i syna, ale jej życie pozbawione jest miłości… Męża traktuje przedmiotowo, a synem niemal się nie interesuje. Julita często odwiedza Julię i zajmuje jej miejsce, opiekując się siostrzeńcem, podczas gdy Julia spotyka się z kochankami. W ten sposób obie znajdują szczęście. Do czasu.
 *************************************************************
„Clovis LaFay. Magiczne Akta Scotland Yardu”- Anna Lange
Wydawca: SQN
PREMIERA: 17 sierpnia 2016

Clovis LaFay ma kłopoty rodzinne. Nieżyjący już ojciec miał reputację czarnego maga, znacznie starszy przyrodni brat jest wrogo nastawiony, a dzieci tego ostatniego… No cóż, na pewne zaburzenia nie ma jeszcze nazw – jest rok 1873 – co nie znaczy, że nie istnieją te zjawiska.
John Dobson, dawny przyjaciel Clovisa i nadinspektor świeżo utworzonej jednostki wydziału detektywistycznego londyńskiej policji metropolitalnej również ma liczne problemy. Z pieniędzmi nie jest najlepiej, z prowincji przyjechała młodsza siostra, podwładni krzywo patrzą na zwierzchnictwo młodego eksporucznika artylerii, a najgorsze, że w Londynie drastycznie brakuje egzorcystów!
Alicja Dobson waha się: zamążpójście czy pielęgniarstwo? Sęk w tym, że konkurenci się nie tłoczą, a zajęcia z magii leczenia na kursie pielęgniarskim okazały się nie całkiem tym, na co miała nadzieję. Clovis LaFay chętnie służy pomocą w tym drugim problemie, a kto wie, może i w pierwszym? Chociaż czegoś się jakby boi…
 *************************************************************
„Odwrócone życie”- Urszula Jaksik
Wydawca: Pascal
PREMIERA: 17 sierpnia 2016

Ewa to nastolatka walczy z samotnością i poczuciem odrzucenia, oddając się bez reszty bieganiu.
Aldona ucieka z rodzinnego Śląska i próbuje ułożyć sobie życie na gorącej Teneryfie. Jej głównym problem jest choroba syna, który wymaga natychmiastowego przeszczepu. 
Ścieżki tych dwóch kobiet przetną się w niespodziewanym miejscu…
 *************************************************************
 „Wyśnione miejsca”- Breena Yovanoff
Wydawca: Otwarte
PREMIERA: 17 sierpnia 2016

Są dwie Waverly.
Pierwsza: ma nieskazitelny wygląd, popularnych przyjaciół, najlepsze oceny w szkole i świetne wyniki w sporcie.
Druga: to tajemnicza dziewczyna, która zagłusza myśli bieganiem do utraty tchu. W nocy zastanawia się, jak wyglądałoby jej życie, gdyby zrzuciła maskę, którą nosi za dnia.

Jest dwóch Marshallów.
Pierwszy: bad boy, który nadużywa alkoholu, ryzykując wydalenie ze szkoły. Nie ma to dla niego znaczenia – w końcu jest nikim.
Drugi: ten, który czuje więcej, niż przyznaje sam przed sobą. Zmaga się z ciężarem, o którym inni nie wiedzą.
Waverly i Marshall spotykają się… we śnie. Jest to miejsce, gdzie oboje mogą być sobą. I gdzie dotyk wydaje się równie prawdziwy jak na jawie. Czy odważą się swoje wyśnione miejsca zamienić na rzeczywistość?
 *************************************************************
„Epidemia”- Suzanne Young
Seria: Program # 0,5
Wydawca: Feeria Young
PREMIERA: 18 sierpnia 2016

A gdyby ktoś wymazał z Twojej pamięci wszystkie wspomnienia i potraktował Cię jak pionka w prowadzonej przez siebie grze? Od kiedy sięga pamięcią, Quinlan pomagała obcym rodzinom pogodzić się ze śmiercią ich dzieci. Jako sobowtór na pewien czas wcielała się w rolę zmarłych nastolatków, dając rodzinie czas na pożegnanie się z ukochanym dzieckiem. Zadanie nie było łatwe, ale Quinn była w tym naprawdę dobra. Nie wiedziała jednak, że sobowtórem jest także we własnym domu… Jak odnaleźć się w gąszczu kłamstw i fałszywych przyjaciół? Czy w takiej sytuacji można jeszcze komukolwiek zaufać? Żeby odkryć swoją tożsamość, Quinn musi zmierzyć się z najtrudniejszą prawdą, że niczym zwierzątko doświadczalne brała udział w eksperymencie, który miał powstrzymać falę samobójstw. Dziewczyna nie chce być jednak lekiem na toczącą świat chorobę. Czy uda jej się znaleźć odpowiedzi, gdy epidemia zatacza coraz szersze kręgi, wydział żałoby depcze jej po piętach, a ona sama może polegać tylko na sobie?

*************************************************************
„Bez pamięci”- Martyna Kubacka
Wydawca: Lucky
PREMIERA: 22 sierpnia 2016

Kasia budzi się w pięknym, nieznanym domu…
Dowiaduje się, że miała wypadek, a przystojny prawnik, który się nią opiekuje, jest jej narzeczonym. Czy jednak może mu zaufać? Co w tej historii jest prawdą, a co kłamstwem? Dziewczyna ze wszystkich sił stara się przypomnieć sobie swoją przeszłość i nie zdaje sobie sprawy z tego, że grozi jej poważne niebezpieczeństwo…
Pomiędzy dwojgiem ludzi, których los zetknął wbrew ich woli, rodzi się fascynacja i miłość. Czy uczucie będzie wystarczająco silne, żeby pokonało przeszłość i zmieniło przyszłość?
„Bez pamięci” to romantyczna opowieść o zaskakującej miłości, z fascynującym wątkiem kryminalnym w tle.
 ************************************************************* 
„Układanka z uczuć”- Małgorzata Garkowska
Wydawca: Zysk i S-ka
PREMIERA: 22 sierpnia 2016

Historia Agnieszki i Pawła zaczyna się jak w bajce o Kopciuszku. On – bogaty przedsiębiorca, syn znanego prawnika. Ona – młoda dziewczyna z niewielkiej wsi, wychowana przez starszych i bardzo surowych rodziców. Ich drogi mogłyby się nigdy nie przeciąć, ale jednak...

Gdy pewnego dnia na wernisażu wystawy Paweł zachwycił się dziewczyną z obrazu, postanowił, że ją odnajdzie i się z nią ożeni. Agnieszka, kiedy go poznała, była przekonana, że dla tej miłości może poświęcić wszystko: więzi rodzinne, przyjaciół, miejsce, w którym dorastała. Nie miała znaczenia różnica wieku, status majątkowy czy wychowanie. Aż do dnia, w którym odkryła prawdę...
 *************************************************************
„Przez niego zginę”- K.A. Tucker
Wydawca: Filia
PREMIERA: 24 sierpnia 2016

Dwudziestoośmioletnia Maggie Sparkes przyjeżdża do Nowego Jorku, by spakować rzeczy przyjaciółki, która popełniła samobójstwo. Policja zgromadziła mocne dowody. Twierdzą, że Celine połknęła całe opakowanie środków psychotropowych, popiła je wódką i już się nie obudziła. W szkatułce ukrytej w mieszkaniu przyjaciółki Maggie odkrywa jednak coś, co stawia wiele niewygodnych pytań. Musi dowiedzieć się czegoś o tajemniczym mężczyźnie, którego Celine kochała, chociaż miał stać się przyczyną jej zguby.

Szukając informacji, Maggie odkrywa nieznane fakty z prywatnego życia przyjaciółki. Przypadkowo stawia się także na celowniku mordercy, który nie cofnie się przed niczym, by jego zbrodnie nie wyszły na jaw.
*************************************************************
„Powrót na ziemię”- Kass Morgan
Seria: 100 #3
Wydawca: Bukowy Las
PREMIERA: 26 sierpnia 2016

Setka zesłańców na Ziemi staje przed największym wyzwaniem. Inni Ziemianie powracają do domu.
Kilka tygodni po lądowaniu na Ziemi młodzi koloniści zdołali założyć obóz
i zaprowadzić porządek w dzikim środowisku. Delikatna równowaga ulega jednak zakłóceniu, kiedy na Ziemię docierają nowe lądowniki.
Ci, którzy dostali się na ich pokłady, mogą mówić o szczęściu, ponieważ
w Kolonii właśnie kończy się tlen, ale szczęście Glass po wylądowaniu
na Ziemi wydaje się dobiegać kresu. Clarke prowadzi wyprawę ratunkową na miejsce lądowania, lecz jej myśli krążą ciągle wokół rodziców, którzy być może jednak żyją. Tymczasem Wells walczy, by pozostać przywódcą mimo przybycia na Ziemię wicekanclerza w asyście uzbrojonych strażników,
a Bellamy musi zdecydować, czy uciec od odpowiedzialności za przestępstwa, czy też stawić czoło rzeczywistości.
Dla setki zesłańców nadszedł czas, by zjednoczyć siły i walczyć o wolność odnalezioną na Ziemi. Alternatywą będzie utrata wszystkiego, co kochają – w tym również ukochanych osób.
 *************************************************************
 „Trudna miłość”- Meredith Wild
Seria: Haker #5
Wydawca: Burda Książki
PREMIERA: 31 sierpnia 2016

Parę dni po ślubie Blake i Erica Landon wyruszają w podróż poślubną, podczas której jeszcze bardziej zacieśniają więź między sobą i postanawiają zapomnieć o demonach przeszłości.

Kiedy już mogłoby się wydawać, że zostawili za sobą wszystkie problemy, ich spokój zostaje zakłócony przez skandal związany z kampanią wyborczą kandydata na burmistrza, Daniela Fitzgeralda. Blake trafia w sam środek tej afery. Prześladują go występki z jego hakerskiej przeszłości, o której wolałby zapomnieć.

Kiedy wolność Blake'a staje pod znakiem zapytania, Erica nie zawaha się przed niczym, żeby oczyścić jego imię. Gdy jednak Blake przeciwstawia się władzom i odmawia udziału w poszukiwaniu prawdy, ich świat powoli zaczyna się rozpadać. Czy Blake pozwoli, by przeszłość wygrała? Czy Erice uda się przekonać go, że teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek warto walczyć o ich wspólne życie?
 *************************************************************
„Gorący związek”- Alice Clayton
Wydawca: Pascal
PREMIERA: 31 sierpnia 2016

Poznaj historię Rudej! Kariera Grace nabrała tempa za sprawą nowego serialu. Jack, okrzyknięty Najseksowniejszym Mężczyzną Wszechczasów również jest na topie. Mężczyzna nie potrafi jednak zrezygnować z imprezowego stylu życia, co nie podoba się Grace. Ich związek nie znika z pierwszych stron gazet, a przecież jedyne czego pragną to chwila bez paparazzi. Czy kiedykolwiek będzie to możliwe?
 *************************************************************
„Barcelona na zawsze”- Anna B. Kann
Wydawca: Pascal
PREMIERA: 31 sierpnia 2016

Życie Ewy zmienia się w momencie, gdy dowiaduje się, że straciła męża. Choć żyli w separacji, nie wie jak zacząć od nowa. Czy powinna wrócić do Paco – swojej hiszpańskiej miłości, który ją zranił? A może zaangażować się w związek z Januszem – przyjacielem z lat studenckich? Powieść o dojrzałej miłości z Barceloną, flamenco i tangiem w tle.
************************************************************* 
„Working it. Kusząca kariera”- Kendall Ryan
Wydawca: Pascal
PREMIERA: 31 sierpnia 2016


Emmy marzy o modowej karierze w Nowym Jorku. Zostaje asystentką w jednej z agencji modelingowej, a praca pod rządami Fiony staje się koszmarem. Tylko Ben – niesamowicie przystojny model trzyma ją w tym miejscu. Gdy ich romans nabiera tempa, przeszłość mężczyzny wychodzi na jaw. Ich świat zmienia się całkowicie...

*************************************************************
Jak wyglądają Wasze czytelnicze plany na ten miesiąc?

12 komentarzy:

 1. Z wymienionych przez Ciebie książek interesują mnie ,,Magiczne akta Scotland Yardu". Planuję kupić jeszcze kilka innych pozycji, ale to już z typowej fantastyki. :)
  Pozdrawiam,
  GeekBooks

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieobecna i Układanka z uczuć najbardziej mnie ciekawią :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chciałabym przeczytać "Never Never" ;)
  Pozdrawiam! Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 4. W sierpniu nie ciekawi mnie żadna premiera, no może lekko Never never, ale też jakoś nie za specjalnie. Ale nic straconego, czas nadrobić zaległości :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  SZELEST STRON

  OdpowiedzUsuń
 5. Okej, w końcu na bieżąco!
  "Never Never" zdecydowanie kupię, tym bardziej, że heloł - w środku, z tego co kojarzę, miała być moja rekomendacja. :D
  "Ocal mnie" właśnie wczoraj przeczytałam i byłam zadowolona, bo jak tak patrzę z perspektywy dotychczasowych tomów, to naprawdę widać jak podskoczył poziom. :)
  "Sweet Ache" właśnie czytam, próbuję zdążyć z lekturą na jutro/dzisiaj, skoro jest już po północy. :)
  "Eden" nie wspominam zbyt miło, ale do mnie Mia zwyczajnie nie przemówiła, więc może nie powinnam się dziwić.
  "Moje serce i inne czarne dziury" to MUST HAVE, zdecydowanie będę próbowała kupić tę książkę jak najszybciej bo marzyłam o niej, kiedy widziałam jej amerykańską zapowiedź, także miło wiedzieć, że pojawiła się w Polsce. :)
  "Za wcześnie" kojarzy mi się trochę z "Kochając Pana Danielsa" i tą jedną książką polskiej pisarki, którą czytałam tak cholernie dawno temu... Tylko jak brzmiał jej tytuł? Chyba przeczytałam ją dzięki tobie, więc pewnie będziesz wiedziała o co mi chodzi.
  "Jeszcze się spotkamy" wypatruję z utęsknieniem, głównie dlatego, że czytając powieść Bethy i Trippa, na końcu był fragment tej powieści i już po nim, mogę powiedzieć, że będę ryczeć w trakcie czytania historii Mase'a i Reese.
  "Nieobecna" z koleri kojarzy mi się z serialem "Ringer". Dosłownie, jakby to było przedłużenie tej produkcji. :) Tylko tam, siostra musiała umrzeć, by ta druga się za nią podszyła. W każdym razie.
  Wow, "Clovis LaFay. Magiczne Akta Scotland Yardu", może być naprawdę fajne, z tego co widzę. Klimatyczne. I epoka wiktoriańska. Plus na starcie.
  "Wyśnione miejsca" wyglądają PRZEPIĘKNIE, ale raczej nie kupię jej od razu, bo wiem już, że na książkach tego typu można się mocno przejechać, jeśli się nie uważa. Tak czy inaczej, będę wypatrywać recenzji wszelakiej maści, ale nie ukrywam, że chętnie widziałabym to cudo u siebie na półce :D
  Widziałam zapowiedź i z tego co kojarzę, ta książka będzie krótsza niż poprzedniczki. I z jednej strony nie wiem czy mnie to cieszy czy nie. Wiem tylko, że zanim się nią zainteresuje, mam do poznania jeszcze dwa tomy, wczesniej. :)
  Widzę, że faktycznie zainteresowałaś się książkami rodzimych pisarek. Tyle zapowiedzi! Aczkolwiek błagam. "Paweł zachwycił się dziewczyną z obrazu, postanowił, że ją odnajdzie i się z nią ożeni" - poważnie? Może i jest to romantyczne, ale realne ani w cholerę. I już teraz widzę, że to raczej nie jest nic dla mnie.
  "Przez niego zginę" OMÓJBOŻE TAK BARDZO, BARDZO, BARDZO CZEKAM!!!!!
  Z kolei książki Kass Morgan, pomimo że uwielbiam serial, odpuszczam sobie, bo pierwszy tom to był dramat i nie sądzę by coś się w tej kwestii do końca zmieniło.
  Wow. Już piąty tom tej serii Haker? Wydawnictwo leci jak burza.
  Pascal zresztą też, ale w tym przypadku jestem zachwycona! Widzę, że koniec kolejnej serii Alice Clayton. :)
  Jeśli chodzi o ostatnią propozycję, mimo że autorce do końca nie ufam - wiadomo za sprawą jakich książek, to myślę, że dam szansę - jeśli nie szybko to za jakiś czas, bo jestem ciekawa czy pracuje nad sobą i swoim stylem. :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie patrzę na ten post, bo znowu zbankrutuję. ;) Ale czekam szczerze na kilka książek i już nie mogę się doczekać ich. ;)
  Pozdrawiam. :**

  OdpowiedzUsuń
 7. tyle fajnych książek, tak mało czasu by je czytać ;)
  nieperfekcyjna-panienka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej spodobał mi się opis ostatniej książki no ale nie ukrywam że okładka mnie zniesmaczyła, jakby moja mama zobaczyła że takie książki przynoszę do domu :D

  Blog o książkach

  OdpowiedzUsuń
 9. Biorę się za "Never never" i "Wyśnione miejsca"! :)
  Pozdrawiam http://recenzjebrunetki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. "Never never" zaraz zacznę czytać, bo przed chwilą nabyłam ebooka :D Liczę na to, że będzie super, ale lekkie obawy są ;)
  Poza tym na pewno kiedyś przeczytam "Moje serce i inne czarne dziury" - nie przepadam za taką tematyką, ale po "Wszystkich jasnych miejscach" postanowiłam dać szanse takim książkom :)
  "Przez niego zginę", "Ocal mnie" oraz "Epidemia" - te też z pewnością przeczytam :)
  "Jeszcze się spotkamy" też mnie interesuje, ale to 9 tom, do którego mi jeszcze daaaleko ;)
  Sporo tego - idzie zbankrutować ;)
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. W tym miesiącu jest kilka takich książek, które szczególnie chciałabym przeczytać. Ale jak to będzie z tym czytaniem? Nie wiem, bo za nowościami niezbyt przepadam. Tym razem jednak pojawią się takie tytuły, które zdobyć będę musiała.
  Na pewno "Never, never”, bo bardzo lubię autorkę, okładka niesamowicie mi się spodobała, a opis z tyłu sprawia, że w pewnym momencie na skórze pojawiają się dreszcze. "Eden", choć jest to drugi tom, mam przez niego ochotę na "Caldera". Słyszałam, że autorka dobrze pisze, w dodatku Pani Sheridan staje się coraz popularniejsza w naszym kraju. Ogólnie to ta książka nawiązuje chyba do sekt i to właśnie intryguje. Później „Moje serce i inne czarne dziury”, do której nie jestem do końca przekonana, ale to zdanie, że nieznajomi się spotykają, aby umrzeć, a uczą się jak żyć, ogólna internetowa znajomość, mająca na celu wspólne popełnienie samobójstwa, i całe to forum - to dość trudny temat, ale czasem fajnie o czymś takim poczytać. "Nieobecna", "Wyśnione miejsca" i "Przez niego zginę" to totalne must read! Biorę je w ciemno :P „Working it. Kusząca kariera” tak na rozluźnienie.
  Pozdrawiam cieplutko :)
  gabRysiek recenzuje

  OdpowiedzUsuń
 12. Chyba najmocniej czekam na: Clovis LaFay i Moje serce i inne czarne dziury :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego tekstu, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Znasz już mój punkt widzenia, będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się również swoim. A jeśli zdecydujesz się do mnie wrócić, możesz być pewien, że najdziesz tu odpowiedź ;-)

Zobacz też:

.