7 lipca 2016

Książkowy lipiec- zapowiedzi


Lato sprzyja zauroczeniom, również tym książkowym, a wydawcy zadbali, byście mogli przebierać w romantycznych historiach jak w ulęgałkach. 
Oto 17 najgorętszych lipcowych premier. 


 „Błąd”- Elle Kennedy
Seria: Off Campus #2
Wydawca: Zysk i S-ka
PREMIERA: 4 lipca 2016

John Logan może mieć każdą dziewczynę. Dla tej gwiazdy hokejowej ligi uniwersyteckiej życie to nieustająca zabawa i szybkie numerki, ale za zabójczym uśmiechem i luzackim wdziękiem kryje się przybierający na sile strach przed nieuchronną przyszłością bez perspektyw, która czeka go po ukończeniu studiów. Spotkanie z seksowną Grace Ivers, studentką pierwszego roku, jest odskocznią, której właśnie tak bardzo potrzebuje… Jednak gdy po bezmyślnym błędzie ona znika z jego horyzontu, Logan postanawia udowodnić, że zasługuje na drugą szansę.

…ale dla niej będzie musiał wejść na wyższy poziom gry…

Po kiepskim pierwszym roku studiów Grace Ivers wraca na uniwerek w Briar starsza, mądrzejsza, a do tego wybiła sobie z głowy aroganckiego hokeistę, któremu niemal oddała dziewictwo. Nie jest już tą naiwną i prostolinijną dziewczyną, która dawała się wodzić za nos, gdy spiknęli się po raz pierwszy. Jeśli John Logan myśli, że ona znów będzie na każde jego skinienie jak wszystkie znane mu hokejowe króliczki, to jest w błędzie. Chce ją odzyskać? Musi się więc mocno postarać. W tej rozgrywce to Grace dyktuje warunki… i ma zamiar dać Loganowi porządny wycisk.
*************************************************************
 „Piękny sekret”- Christina Lauren
Seria: Piękny… #4
Wydawca: Zysk i S-ka
PREMIERA: 4 lipca 2016

Sztywny brytyjski menedżer, przebojowa amerykańska stażystka i gorący  romans, który grozi międzynarodowym skandalem.
Kiedy szef oznajmia Ruby Miller, że wysyła ją na długą delegację do Nowego Jorku, dziewczyna jest zszokowana. Jako jedna z najlepszych w branży inżynieryjnej w Londynie wie, że zawodowo sobie poradzi. Ale drży na myśl, że najbliższy miesiąc spędzi blisko zawodowo i fizycznie - bo w tym samym hotelu – z Niallem Stellą, prezesem planowania w firmie i największym ciachem na świecie. Chociaż ona od miesięcy jest w nim zadurzona, Niall ledwie ją zauważa. Dopiero po całonocnym flircie na pokładzie samolotu budzi się i zaczyna zwracać na nią uwagę…
Niall Stella, świeży rozwodnik, rzadko się rozluźnia i łamie reguły, a jak sam najlepiej wie, z kobietami radzi sobie beznadziejnie. Ale nawet on docenia powiew świeżego powietrza, jaki wnosi spontaniczna Ruby. Kiedy atrakcyjna Kalifornijka stawia sobie za cel pomóc seksownemu Brytyjczykowi rozluźnić się, nic jej nie powstrzyma. Tysiące mil od Londynu łatwo kochankom udawać. Ale czy związek, który zbudowali, nie runie po powrocie do domu?
*************************************************************
 „Podniebny lot”- R. K. Lilley
Wydawca: Edito
PREMIERA: 6 lipca 2016

Bianca jest wysoką, szczupłą pięknością o jasnozłotych włosach, stewardessą w pierwszej klasie luksusowych linii lotniczych. Jest pewna siebie, wyniosła i chłodna, profesjonalna w każdym calu, nie pozwala nikomu na najmniejszą poufałość. Nawet jeśli ma do czynienia z ludźmi z pierwszych stron gazet, pozostaje uprzejma i niewzruszona — niczym piękny posąg. Tylko jeden mężczyzna przyprawia ją o bicie serca, niepokój i drżenie głosu. Sprawia, że traci panowanie nad sobą, nie umie pozbierać myśli, a w kolanach odczuwa zdradliwą miękkość. James Cavendish. Najprzystojniejszy mężczyzna, jakiego widziała. Najpiękniejsze, turkusowe oczy, w jakie się wpatrywała. Miliarder o zniewalającym głosie i cudownie umięśnionym ciele. Bez wysiłku zyskuje nad Bianką władzę nieograniczoną, uwodząc ją niewypowiedzianą obietnicą dominacji, rozkoszy i bólu, uwalniając najbardziej podstawowe instynkty. Pan Cavendish. Pan Uparty. Pan Perwersyjny. Pan Czarodziej. Pan Dominujący. Pan Zaborczy. Pan Czuły Kochanek. Pan Cavendish... 

Tę historię przeżyjesz głęboko. Doświadczysz niezwykłych emocji, świdrującego strachu, tęsknoty i słodyczy uległości. Zatracisz się bez reszty w tej fascynującej opowieści o instynkcie, dotyku, pożądaniu i rozkoszy. Pan Cavendish. Jak długo oprzesz się tym turkusowym oczom?
*************************************************************
 „Twoim śladem”- Meredith Walters
Wydawca: YA!
PREMIERA: 6 lipca 2016

Gdy miłość staje się wyzwaniem, przekleństwem i spełnieniem.

Aubrey, studentka psychologii, jest koordynatorką w grupie uzależnień. Mieszka z koleżanką w wynajętym mieszkaniu. Pewnego razu koleżanka trafia do "latającego" klubu Kompulsja, oferującego narkotyki i alkohol. Prymuska Aubrey nigdy by się tam nie wybrała, ale trzeba było ratować przyjaciółkę. Miejsce wydało jej się odpychające i magnetycznie przyciągające zarazem… Poznaje tam tajemniczego Maxxa Demelo, który wzbudza jej zachwyt nieprzeciętną urodą i charyzmą. Aburey nic nie wie o drugim życiu Maxxa. Czy podąży jego śladem?

*************************************************************
 „Chłopak na zastępstwo”- Kasie West
Wydawca: Feeria Young
PREMIERA: 6 lipca 2016

Przez całe liceum Gia była typem szkolnej gwiazdy. A teraz miała jeszcze fajnego, starszego od siebie chłopaka, o którym tyle opowiadała znajomym, i wszyscy wreszcie mieli go poznać. Ale tuż przed balem maturalnym, podczas którego miała nastąpić prezentacja, już na parkingu, Bradley z nią zerwał. Jak on mógł? Jak mógł postawić ją w takiej sytuacji?! I co tu zrobić, żeby wyjść z twarzą?
Nagle Gia wypatruje w jednym z samochodów nieznajomego, a w jej głowie rodzi się sprytny plan. Przecież nikt nie będzie wiedział, że to nie Bradley, a ona nie okaże się kłamczuchą, która tak bardzo chciała mieć chłopaka, że go sobie wymyśliła…
Co jednak, jeśli przedsięwzięcie wymknie się spod kontroli? W końcu pomysł jest dość ryzykowny…

*************************************************************
 „W ogień”- Ewa Seno
Seria: Kontrakt #1
Wydawca: Feeria Young
PREMIERA: 7 lipca 2016

Czasem przyjaźń jest ważniejsza niż wszystko inne.
Emma i Em są nierozłączne już od przedszkola. Nic nie jest w stanie ich rozdzielić, dopóki jedna z nich po śmierci swojego ojca nie musi wyjechać z matką za ocean. W tym czasie drugą dosięga najmocniejszy cios…
Na co byś się zdecydowała, gdyby ogarnęła cię rozpacz czarniejsza niż piekło? Czy dla pomszczenia śmierci przyjaciółki podjęłabyś współpracę z… diabłem?
Em to zrobiła. A potem… wszystko się zmieniło
*************************************************************
 „Sny Morfeusza”- K.N. Haner
Seria: Mafijna miłość #1
Wydawca: Edito
PREMIERA: 8 lipca 2016


Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu, a rozmowa kwalifikacyjna o pracę marzeń ma stać się drzwiami do lepszego jutra. Niestety, nic nie idzie po jej myśli, a poznanie Adama McKey’a - jej przyszłego szefa - komplikuje wszystko jeszcze bardziej.

Początek tej znajomości staje się źródłem fascynującego romansu, ale i dużych kłopotów. Cassandra traci głowę dla demonicznego Morfeusza. Między tą dwójką wybucha namiętność, nad którą nie potrafią zapanować. Adam vel Morfeusz wciąga Cassandę do gry, której zasady są bardzo proste, ale narażają oboje na ogromne ryzyko.

Jak potoczy się historia, która nigdy nie powinna się wydarzyć?

"Sny Morfeusza" to intensywna, pełna namiętności i niebezpiecznych tajemnic lektura, która rozpali Twoje zmysły i wciągnie w świat mrocznych doznań. Daj się ponieść historii pięknej Cassandry i tajemniczego Adama!
*************************************************************

 „Mroczniejszy odcień magii”- Victoria Schwab
Seria: Odcienie magii #1
Wydawca: Zysk i S-ka
PREMIERA: 11 lipca 2016

Intrygująca powieść fantasy, w której magicznej wizji równoległych Londynów dorównuje oryginalna kreacja barwnych bohaterów.
Witajcie w Szarym Londynie – brudnym i nudnym, pozbawionym magii, rządzonym przez szalonego króla Jerzego III. Istnieje też Czerwony Londyn, w którym w równej mierze szanuje się życie i magię, oraz Biały, miasto wycieńczone wojnami o magię. A niegdyś, dawno temu, istniał jeszcze Czarny Londyn… Teraz jednak nikt o nim nawet nie wspomina.
Oficjalnie, Kell jest podróżnikiem z Czerwonego Londynu – jednym z ostatnich magów, którzy potrafią przemieszczać się pomiędzy światami – i działa jako posłaniec między Londynami i ambasador Czerwonego królestwa rodziny Mareshów. Nieoficjalnie, uprawia przemyt – bardzo niebezpieczne hobby, o czym przekonuje się na własnej skórze, kiedy wpada w pułapkę wraz z zakazanym przedmiotem z Czarnego Londynu. Ucieka więc do Szarego, gdzie z kolei naraża się Lili Bard, złodziejce o wielkich aspiracjach. To właśnie z nią Kell wyrusza w podróż do alternatywnej krainy, której stawką jest uratowanie wszystkich światów…

*************************************************************
 „Gwiazdka z nieba i jeszcze więcej”- Sarah Dessen
Wydawca: Harper Collins
PREMIERA: 13 lipca 2016

Emaline właśnie skończyła liceum i jesienią wyjeżdża na studia. Na początku wakacji niespodziewanie zerwała z Lukiem. Chodzili ze sobą trzy lata i do niedawna myślała, że ten związek jest idealny. Tymczasem w nadmorskim miasteczku pojawia się Theo, nowojorczyk, ambitny student szkoły filmowej. Wakacyjny romans? Czemu nie. Do Colby przyjeżdża też na lato ojciec Emaline, który rzadko utrzymywał z nią kontakt. Emaline pociąga urok wielkiego świata, jaki roztaczają przed nią Theo i ojciec. Ambitna i pracowita, zawsze pragnęła gwiazdki z nieba i jeszcze więcej. Jednak nie można mieć wszystkiego, a marzenia nie zawsze się spełniają.

*************************************************************
 „Szkic”- Olivia Samms
Seria: Kroniki śledcze Bei #1
Wydawca: YA!
PREMIERA: 20 lipca 2016

Opowieść, która znakomicie łączy wątki kryminalne oraz paranormalne.
Siedemnastoletnia Bea Washington wychodzi z ośrodka odwykowego, w którym odkrywa u siebie dziwną cechę. Jeśli rysuje przy kimś, rysuje myśli tej osoby.
Miastem wstrząsają śmiertelne napaści na tle seksualnym na młode dziewczyny. Bea, korzystając ze swojego daru, postanawia rozwikłać tę zagadkę.
Czy bohaterce uda się jej wytrzymać w trzeźwości, czy pokona uczucie do narkotykowego dilera a poznany niedawno policjant okaże się wrogiem czy przyjacielem?
*************************************************************
 „Ukryta łowczyni”- Danielle L. Jensen
Seria: Porwana pieśniarka #2
Wydawca: Galeria Książki
PREMIERA: 20 lipca 2016
  
W mieście pod górą tyran sprawuje władzę absolutną. Jedyny troll, który byłby zdolny mu się przeciwstawić, został oskarżony o zdradę i uwięziony. Cécile uciekła z mrocznego Trollus, ale już wkrótce zdała sobie sprawę, że wcale nie znajduje się poza zasięgiem władzy króla i jego manipulacji.
Cécile mieszka z matką w Trianon i każdego wieczora występuje na deskach sceny operowej. Za dnia zaś niestrudzenie szuka Anushki, czarownicy, która przez pięć stuleci umykała trollom.  A niezależnie od tego, czy zwycięży, czy poniesie porażkę, jej bliscy zapłacą wysoką cenę.
Aby odnaleźć Anushkę, dziewczyna musi zagłębić się w magię, która jest mroczna i zabójcza. Czarownica jest jednak przebiegła, a Cécile może się okazać nie tylko łowczynią, ale i zwierzyną.
*************************************************************
 „Nie dzwoń do mnie”- Alice Clayton
Seria: Coctail #5
Wydawca: Pascal
PREMIERA: 20 lipca 2016

Caroline i Simon poznali się i… od razu zostali nieznoszącymi się sąsiadami. Z czasem, gdy ich przyjaciele stworzyli zgraną paczkę, oni poczuli do siebie coś więcej. Gorący romans zmienił się w odpowiedzialny związek. Wspólni znajomi, dom, plany, marzenia. Gdy przyjaciele stają na ślubnym kobiercu, wyruszają w podróże poślubne dookoła świata, oczekują narodzin córeczki, Caroline i Simon stają przed trudną decyzją – co dalej? Jaki będzie kolejny krok szalonej pary? Czy Simon odważy się oświadczyć Caroline? Kiedy powiedzą sobie „tak”?
*************************************************************
 „Słodkie opętanie”- J. Daniels
Wydawca: Pascal
PREMIERA: 20 lipca 2016

Nie, nie jesteśmy parą. Jesteśmy monogamistami bez zobowiązań Dylan Sparks zna zasady. Kiedy na ślubie byłego chłopaka spędza kilka upojnych chwil z przystojnym nieznajomym, wie, że nic z tego nie wyniknie. Mimo że to był najlepszy seks w jej życiu. Ale Reese Carroll chce więcej. I jest zbyt słodki, żeby Dylan mogła mu się oprzeć… Czy można pragnąć kogoś do szaleństwa i się nie zakochać? Jak długo da się ukrywać prawdziwe uczucia? Zwłaszcza przed sobą?
*************************************************************
 „Nocna tęcza”- Claire King
Wydawca: Pascal
PREMIERA: 20 lipca 2016

Pięcioletnia Pea i jej młodsza siostra Margot spędzają całe dnie, bawiąc się na łące za domem. Na ich beztrosce kładzie się jednak cień… Ojciec dziewczynek ginie w wypadku. Matka, która wcześniej straciła dziecko, ponownie zachodzi w ciążę i pogrąża się w depresji.
Dwie sprytne dziewczynki dbają o siebie same, próbując wnieść w codzienne życie poczucie szczęścia i na nowo scalić rodzinę. Czy pomoże im w tym Claude, dziwny mężczyzna mieszkający w pustym domu?
Magiczna historia prosto z gorącego serca południowej Francji, w której bohaterowie jedzą dobroć, ale nie potrafią przełknąć niegrzeczności i płaczą, aż łzy im się skończą.
*************************************************************
 „Powietrze, którym oddycha” – Brittainy C. Cherry
Wydawca: Filia
PREMIERA: 20 lipca 2016

Ostrzegano mnie przed Tristanem Colem.
„Trzymaj się od niego z daleka”, mówili.
„Jest okrutny”.
„Jest zimny”.
„Życie go nie oszczędzało”.
Łatwo skreślić człowieka na podstawie jego przeszłości. Właśnie dlatego łatwo dostrzec w Tristanie potwora.
Ale ja nie potrafiłam tego zrobić. Zaakceptowałam spustoszenie, które w nim panowało. Sama czułam się bardzo podobnie.
Oboje wypełnieni pustką.
Oboje szukający czegoś innego. Czegoś więcej.
Oboje pragnęliśmy poskładać roztrzaskane fragmenty naszej przeszłości.
Może wtedy moglibyśmy nareszcie przypomnieć sobie, jak się oddycha.
*************************************************************
  „Jak powietrze”- Agata Czykierda- Grabowska
Wydawca: OMG Books
PREMIERA: 20 lipca 2016

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.
Pierwsza polska powieść new adult!

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.
Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze. Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać? Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości? Czy da się żyć bez powietrza?
*************************************************************

 „Slow Burn. Kropla drąży skałę”- K. Boomberg
Seria: Driven #3
Wydawca: Septem
PREMIERA: 20 lipca 2016

Książka ta jest ekscytującym dopełnieniem trylogii "Driven" pióra K. Bromberg. Trylogii, która nie jest zwykłym romansem. To wysmakowana, niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność. Znajdziesz tu pożądanie, namiętność, głód bliskości i potrzebę kontroli.
Rylee Thomas i Colton Donovan — kobieta sukcesu, szczera, naturalna, i on, piękny, bogaty, bardzo niegrzeczny chłopiec. Oboje z bagażem traumatycznej przeszłości. Ona z silną potrzebą kontroli, a on — z ego rozbuchanym do granic możliwości. Efekt może być tylko jeden — spirala pożądania i bólu.
Cykl "Driven" składa się z trzech tomów: "Driven". "Fueled". "Crashed". Książki te zostały napisane z punktu widzenia Rylee. Wiemy co ona myśli, jakie są jej intencje, uczucia i rozterki. Możemy przyglądać się skomplikowanej sieci uczuć, instynktów i emocji, z których rodzi się trudna miłość do Coltona Donovana — egoistycznego mężczyzny w rozsypce. Czy nie byłoby wspaniale głębiej wejść w złożoną i kapryśną duszę Coltona, doświadczyć tego, jak walczy ze swoimi demonami, i obserwować, jak na ślepo uczy się wychodzić poza swoje ograniczenia? Ta książka jest właśnie takim wejściem w świat Coltona. Jeśli zafascynowała cię trylogia "Driven", jeśli wciąż dręczy cię niepokój tej trudnej miłości, musisz dowiedzieć się, jakie myśli kłębiły się w głowie Coltona, jakie obrazy widziały jego piękne oczy. Najważniejsze momenty historii Rylee i Coltona zostały tu opowiedziane jeszcze raz — przez Coltona.

*************************************************************


  Co przeczytacie w lipcu?
Przyznam szczerze, że mnie intrygują niemal wszystkie powieści!


30 komentarzy:

 1. Mroczniejszy odcień magii ❤️ Ile świetnych książek wychodzi w lipcu, a jak mało czasu na to, by je czytać.
  Pozdrawiam i zapraszam na recenzję "Dworu cierni i róż"! pattbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam chrapkę na tą książkę :-P
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Wkrótce zamówię "Mroczniejszy odcień magii", bo muszę jak najszybciej przeczytać tę książkę. Poza tym interesuje mnie "Powietrze, którym oddycha", "Błąd" i w ostateczności "Nie dzwoń do mnie"- dopiero jestem po trzecim tomie, ale na pewno kiedyś dotrę do piątego ;)
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Mroczniejszy odcień magii" intryguje chyba wszystkich miłośników fantastyki- mnie również!
   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Ooo, bardzo zaintrygował mnie "Szkic" i jestem pewna, że po niego sięgnę!

  Pozdrawiam cieplutko <3
  http://sleepwithbook.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam okazję już przeczytać "Chłopaka na zastępstwo" i powiem, że całkiem fajne, choć szału nie robi. Zwykła, lekka, czasami nieco irytująca młodzieżówka.
  Z lipcowych premier interesuje mnie tylko "Gwiazdka z nieba i jeszcze więcej", a reszta tak średnio, chociaż chyba rozejrzę się za "Jak powietrze".

  Pozdrawiam serdecznie i życzę zaczytanego lipca ^^
  ksiazki-bez-tajemnic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chociaż nie wydasz w tym miesiącu za wiele, w przeciwieństwie do mnie :-D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Jest trochę tych książek, które mam w planach przeczytać w te wakacje, zobaczymy jak to wyjdzie.
  In my different World

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie doba jest zbyt krótka by pomieścić wszystkie czytelnicze plany ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 6. ,,Mroczniejszy odcień magii" mam już na szczęście zamówiony. :D Czekam jeszcze na ,,Ukrytą łowczynię". :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam na "Ukrytą łowczynię" :-) Ciekawe czy autorka utrzyma poziom pierwszej części ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 7. Mam ochotę na Mroczniejszy odcień magii, i wiem, że po okładce nie należy oceniać treści, jednak przez tego brodacza przygarnęłabym również Powietrze, którym oddycha :)

  Pozdrawiam
  I feel only apathy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi ten brodacz bardzo przypomina pewnego kuzyna :-P
   Pozdrawiam!

   Usuń
 8. Koniecznie muszę zaopatrzyć się w książkę ,,Błąd'' :) A ,,Podniebny lot'' już posiadam, i za niedługo będę czytać :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  SZELEST STRON

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie przeczytam recenzję, bo zastanawiam się czy warto ;-) Możesz wrzucić mi link jak już coś o niej napiszesz ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 9. Każdą z tych książek chciałoby się przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby tylko doba była odrobinę dłuższa ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 10. Jak można wstawiać takie posty, gdy ja mam dzisiaj wypłatę się pytam? :D Wszystkie książki kuszą swoimi opisami i wszystkie chciałabym mieć. "Sny Morfeusza" już mam, więc jeden zakup mniej, ale i tak zbankrutuję bez Ciebie kobieto i przez te Twoje zachęty takimi postami. ;D
  Pozdrawiam. :**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chociaż nie tylko ja zbankrutuję :-P
   Pozdrawiam!

   Usuń
 11. Lipiec może być na prawdę gorący. Dzięki za te książkowe zapowiedzi, większość z nich przeczytałabym od razu :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała przyjemność po mojej stronie, mam nadzieję, że zdobędziesz jak najwięcej książek ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 12. Już nie mogę się doczekać aby dorwać się do tych książek! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też! Najchętniej miałabym je wszystkie u siebie ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 13. „Gwiazdka z nieba i jeszcze więcej” to mój typ nr 1 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że Ci się spodoba :-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 14. Aktualnie czytam "Układ" Elle Kennedy i ta powieść bardzo mnie wciągnęła, dlatego myślę, że najbardziej wyczekiwaną przeze mnie powieścią lipcową jest "Błąd" tej samej autorki :)
  Pozdrawiam!

  O książkach - okiem Optymistki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam już dwa tomy na półce, al niestety nie mam kiedy ich zacząć ;-)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 15. "Błąd" <3 Kurczę, do tej pory się zastanawiam - nie poznałaś jeszcze Elle Kennedy, co? Bo myślę, że bym zauważyła. :D W każdym razie, chciałam tylko napisać, że jeśli wciąż jej nie znasz - błagam daj jej szansę, bo przysięgam, jej książki czyta się tak błyskawicznie, jak tylko błyskawicznie można czytać książki. Plus męskie postacie to absolutne cudo, a ja i Hannah z pierwszego tomu, mamy tak podobne psyche i emocjonalne rozstrojenie, że jej historia rozerwała mi serce na strzępy.
  To trochę wstyd i hańba, że po tym jak zakochałam się w pierwszym tomie z cyklu "Piękny...", nie miałam czasu by wziąć się za kolejne - podejrzewam - równie dobre. Będę musiała koniecznie znaleźć dla nich czas, bo jestem bardzo ciekawa czym Christina Lauren mnie zaskoczy.
  "Podbniebny lot" zalatuje mi kilkoma książkami, z Grey'em i Barwami miłości na czele. Poza tym, ten opis jest strasznie kiczowaty z tym Panem Panem Panem. :/ Nie jestem przekonana.
  Kurczę, jest mi strasznie wstyd, że książki wydawnictwa ya! są u mnie tak lekcważone. W sensie jestem ciekawa każdej z nich, ale mam tyle priorytetów, że nie kupuję tych od FOSKALA, Urobosa, YA! właśnie, od Burdy książki... Wstyd.
  O "Chłopaku na zastępstwo" pisałam - naprawdę urocza, romantyczna, szalona książka. :)
  Z kolei "W ogień" - mam tak negatywne wspomnienia, głównie związane z zachowaniem bohaterki... niestety ode mnie głos na NIE.
  Miałam propozycję od wydawnictwa, odnośnie "Snów Morfeusza", ale... widziałam, że zrecenzowałaś powieść więc tam wszystko wytłumaczę bardziej. :)
  Mam książkę V.E. Shwab! I jestem tak pozytywnie nakręcona na jej punkcie! <3 To mi wszystko pachnie Urban-fantasy a ja kocham ten podgatunek i czuję, że mogę być skrajnie oczarowana tym wszystkim. :)
  Nie do końca mam zaufanie do tych książek NA/YA, które wydaje Harper Collins. Nie jestem pewna czemu. Może dlatego, że jest niewiele recenzji, które czytam u blogerek, którym ufam, albo fakt, że nie pojawiają się jakieś zachwyty...
  "Szkic" no i kolejny przykład tego, jak lekceważę książki YA! :( Tym bardziej jest to przykre, że naprawdę ciekawi mnie ta książka i to co ze sobą może nieść. Taki dreszczyk emocji, ciekawy dar i w ogole. Choć w chwili obecnej, mam mieszane uczucia względem młodzieżówek-kryminałów, a wszystko przez Naznaczonych - o których pisałam, że to taki w sumie fanfic mojego ulubionego serialu Criminal Minds. :(
  "Ukryta łowczyni"! <3 Pragnę tej pozycji, naprawdę, naprawdę mocno, bo pierwszy tom był przesiąknięty magią. :)
  Odnośnie "Słodkiego opętania" - wygląda fajnie i przyjemnie, w stylu Alice Clayton, ale coś innego tu zwróciło moją uwagę. Zamiana imion. W sensie powszechnie Dylan jest imieniem męskim, a Reese - raczej żeńskim. Ciekawe zagranie.
  "Nocna tęcza" WOOOOW. <3 Jak wspaniale i magicznie brzmi opis tej powieści! Muszę koniecznie poczytać recenzje o tej pozycji, bo jak na razie jestem urzeczona.
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 16. Mogę Ci z całą pewnością obiecać że po książki Elle Kennedy wkrótce sięgnę. Swoją drogą już je kupiłam :-)
  Po "W ogień" sama mam negatywne wspomnienia, bohaterka była taka tępa! O rany masz książkę Shwab! Czytaj i recenzuj bo jestem strasznie jej ciekawa a recenzje są naprawdę różne. Ukrytą łowczynie mam! Jak tylko przekopie się przez egzemplarze recenzenckie natychmiast się za nią zabieram. A potem za Art&soul ♡
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego tekstu, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. Znasz już mój punkt widzenia, będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się również swoim. A jeśli zdecydujesz się do mnie wrócić, możesz być pewien, że najdziesz tu odpowiedź ;-)

Zobacz też:

.